Yilda bir odemeli kredi e1525414181239
yilda bir odemeli kredi e1525414181239

Banka şubelerinden zorlu süreçler sonrasında, istenilen bütün şartları yerine getirilmesi ile alınan krediler tüketiciler için zorunlu kılınmadıkça talep edilemez haldeydi. Zamanla teknoloji bu duruma el koydu ve hızlı sorunsuz kredinin yolu açıldı. Teknolojiyi birbirine adapte eden internet sayesinde istediğimiz her soruya bu mecralarda yanıt bulurken aynı zamanda bankacılık işlemlerinin de kolaylığına, konforuna ulaşmış durumdayız. Bu nedenle yılda bir kez ödemeli kredi arayan kişiler de bu mecrada sorgulama yaparak istediği bankacılık ürününe ulaşabiliyor, hesaplamasını yapıyor ve isterse online olarak kredisini çekebiliyor.

Senede bir Ödemeli Kredi Var mı?

Gelişmiş programlar sayesinde ulaşabildiğiniz bankalar müşterilerine mükemmel bir hizmet vermek adına her türlü gelişime ayak uyduruyor. Zamanla daralan pazardan pay kapmak için her türlü kampanyaları düzenleyerek müşterilerine özel ödeme kolaylıkları ile kredi pazarlama imkanına sahipler. Bu nedenle sizinde banka ile şartlarınız uyuşuyor ise banka size özel bir ödeme planı hazırlayabiliyor. Bu ödeme planları eşliğinde yılda bir ödemeli kredi alabilmeniz mümkün.

Teknik olarak hiçbir banka yılda bir ödenebilen kredi tahsisi yapmamaktadır. Bu şekilde verilen krediler zaten alıcısı açısından oldukça maliyetli ve faizi yüksek krediler olacaktır. Fakat bazı durumlarda sizin özelliğinize göre alınabiliyor olması da muhtemel.

Çiftçilere Hasat Kredisi

Bankaların çiftçilere özel olarak hizmet verdiği yılda bir ödemeli kredi çiftçilik yapanların nakit akışına göre planlanmaktadır. Hasatın yapılması ile elde edilecek gelire göre ödeme planı ile alınan kredi tarım ve hayvancılık ile bu işlerin donanımı için kullanılıyor. Bankaların yılda bir ödeme imkanı ile 12 aydan 60 ay vadelere kadar uzanan krediler tahsis etmesi Tarım Kredileri adı altında veriliyor.

Alacağınız tüketici, konut ya da taşıt kredileri ayda bir ya da üç ayda bir ödemeli olarak tahsis edilebiliyorken senede bir ödemeli kredi tahsisi bankaların en uzak durduğu hizmetlerden.

Bankaların Verdiği Yılda Bir Ödemeli Krediler

Ziraat Bankası senelik ödemeli kredisini tarım ürünleri kapsamında ekipman, biçerdöver kredisi olarak tahsis ediyor ve vadesi ise 3,6,9,12 ayda bir olmak üzere hesaplanıyor.

TEB organik tarım yapan çiftçilere hayvancılık, arıcılık, seracılık kredisini Tarım Kredi Mevduat Kredisi ile yılda bir ödemeli olarak veriyor.

Garanti Bankası çiftçi hasat döneminde ödenmek üzere 12 aydan 60 ay’a kadar vadelerde tarım kredisi tahsisinde bulunuyor.

Akbank ürün ön finansmanı kredisi ile tarım kredi kartını tahsisini sağlayan diğer bankalardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir