Yapi kredi bankasi kredi hesabi acma
yapi kredi bankasi kredi hesabi acma

Önemli bankalar arasındaki yerini almasından sonra önemli bir kredi potansiyeline sahip olan Yapı ve Kredi Bankası müşterilerine her türlü imkanı verirken özelliklerine binaen yeni kredi tahsislerini yapmak için kredi hesapları açmaktadır.

Yapı kredi Bankasından Nasıl Kredi Hesabı Açılır?

Kredi hesabı açmak istediğiniz zaman karşınıza pek çok seçenek çıkacaktır. Ancak Yapı Kredi Bankası Kredi Hesabı size hem ödeme kolaylığı hem de uygun faiz oranları sunar. Yapı Kredi Bankası Kredi Hesabı açmak için eğer bankanın müşterisi iseniz Yapı Kredi Bankası İnternet veya Mobil Şubeden anında başvurunuzu yapabilirsiniz. Hafta sonları da dahil şubeye gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası müşterisi değilseniz bankanın internet sitesinden kredi başvurunuzu yaparak size en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Yapı kredi Bankası Şubesinden Kredi Hesabı Açmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Yapı Kredi Bankası şubesinden kredi hesabı açmak isteyen kişi ve varsa kefilinden istenen belgeler; Nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesidir. Gelir Belgesini Yapı Kredi Bankasının size sağladığı bir hizmet olarak bankanın şubelerinden de çıkarabilirsiniz.

Kredi Başvurusu yapacak olan kişi emekli ise; banka nüfus cüzdanı fotokopisi, e-devletten çıkaracağınız güncel emeklilik bilgisini ve maaş cüzdanlarının fotokopisini istemektedir. Kamu veya özel sektör çalışanı ise banka sizden yukarıdaki belgelere ek olarak, güncel kamu e-bordro bilgisi ve güncel SGK Hizmet Belgesi Dökümü istemektedir. Kredi Başvurusu yapacak olan kişi serbest meslek sahibi ise, nüfus cüzdanı fotokopisi ile beraber banka son vergi levhasının fotokopisini de isteyebilir. Kredi Başvurusu yapacak olan kişi kira geliri sahibi ise, banka nüfus cüzdanı fotokopisine ek olarak kiraya konu olan yerle ilgili tapu fotokopisi ve güncel kira kontratını istemektedir.

Yapı Kredi Bankası Kredi Hesabı Açmak İsteyen Tüzel Kişilerden Hangi Belgeler İstenir?

Yapı Kredi Bankası Kredi Hesabı açmak isteyen tüzel kişilerden banka şirket yetkilisinin nüfus cüzdanı fotokopisi, imza sirküleri fotokopisi, güncel ticaret sicil belgesi, faaliyet belgesi, oda kayıt belgesi ve vergi levhası fotokopilerini istemektedir. Daha fazla bilgi almak için Yapı Kredi Bankasını arayabilir ve internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir