Finansbank yatirim hesabi nasil acilir
finansbank yatirim hesabi nasil acilir

Ekonomik olarak paraya ihtiyacımız olsa dahi, zaman zaman para biriktirme gibi bir hevese kapılır, nasıl bir yatırım yapmalı düşüncesine girenlerden olabiliriz. Bu gibi durumlarda yatırım yapabileceğiniz alternatif bir yol QNB Finansbank şubelerinden yatırım hesabı açmak olabilir.

Finansbank Bankasından Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Karlı bir yatırım hesabı açmak istiyorsanız Finansbank yatırım hesabı sizin için doğru tercih olacaktır.  Finansbank’ta işlemler çok hızlı, yatırımlar kolay ve güvenli şekilde yapılmaktadır. Finansbank yıllardır yatırım alanına verdiği emekler neticesinde müşterilerine yatırım alanında alternatif ürünler sunmaktadır. Bunlardan bazıları; yatırım, hesabı, anaparayı korumak için oluşturulan fonlar, borsa yatırım hesabı, bireysel hesaplar, banka ve hazine bonosu, Eurobond, hisse senetleri ve repodur. Finansbank 2008 yılından bu yana yatırım yapan müşterilerine hizmet vermekte ve hızla büyümektedir. Bu büyümenin sebebi Finansbankı’n uyguladığı düşük komisyon kesintisidir. Genellikle popüler bankalar yüksek, popüler olmayan bankalar düşük komisyon kesintisi uygular.

Yatırım Hesabı Komisyonları

Finansbank popüler bir banka olmasına rağmen düşük komisyon kesintisi uygulayarak yatırımcılarının vazgeçilmezi olmuştur. Ayrıca yatırımlarınızı yatırım hesabıyla değerlendirmek istediğiniz zaman bankaların size vaadi yol göstermektir ama Finansbank sadece yol göstermiyor uzman kadrosu ve güler yüzlü hizmetiyle sizinle beraber adeta yola çıkıyor. Finansbank yatırım hesabı açmak için size en yakın şubeye gidebilir veya internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank Yatırım Hesabı Açmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Finansbank yatırım hesabı açmak isteyen kişi eğer gerçek kişiyse; Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportunun fotokopisi gereklidir. Ayrıca vergi kimlik belgesi gereklidir. Bu belgelerle beraber en yakın şubeye başvuru yapıldığı zaman 15-20 dakika içerisinde banka hesap cüzdanınız size verilecektir. Verdikleri cüzdan ile beraber Finansal yatırımlar yapabilirsiniz. Finansbank yatırım hesabı açmak isteyen kişi eğer tüzel kişi ise; Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi ve imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi, karar defteri fotokopisi, ticaret odası kayıt belgesi gereklidir. Bu belgelerle beraber en yakın şubeye giderek 15-20 dakika gibi kısa bir sürede yatırım hesabınızı açtırabilirsiniz. Finansbank’ta yatırım işlemleriniz ile ilgili destek almak için 0850 222 83 88 no’lu “Yatırım Destek Hattı“nı hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir