Yapi kredi esnek hesap
yapi kredi esnek hesap

En çok paraya ihtiyacınız olduğu bir dönemde anide gelişen olaylar sizi ortada bırakabilir. Tabi insanın ne kadar çok paraya ihtiyacı olduğunu sadece o insan bilir ve onu kimse anlayamaz. Bankalarda kişilere sağladığı ürünleri piyasaya sürerken kendi pencerelerini bir kenara bırakıp birazda kişilerin gözlerinden hayata bakmaya çalışırlar.

Bu çalışmalardan birisini de Yapı ve Kredi Bankası Esnek Hesap ile müşterilerinin hizmetine sundu. Tabi ki her hizmetin bir bedeli olmalı ve varda zaten.  Esnek Hesap sahibi olmak için öncelikle bankanın şartlarını bir bir yerine getirmeniz gerekli. Bu şartları sağlamayanlara banka neden böyle bir ayrıcalık bulunsun değil mi?

Neden Yapı Kredi Esnek Hesap?

Zamanla unutkanlıklarınız ve alışkanlıklarınız size maddi açıdan zararlara uğratırken, aynı zamanda kullandığınız ürünün engellenmesi ile mağdur olduğunuz  olmuştur.  Günümüzde kişilerin kullandığı mecralar artış gösterdi ve herkesin sadece iki üç fatura ödemesi gerçekleştirirken şimdilerde bu onlarca sayıya kadar ulaştı. Bu yüzden takip edilemeyen faturalar kendisini alıp götürdü. Günümüzün en kolay fatura ödeme aracı ise hesaplarımız üzerinden verdiğimiz otomatik ödemeler. Ancak bu ödemeler için hesabımızda para kalmaması da ayrı bir mağduriyet yaşanmasına neden olur. Bu gibi sorunların yaşanmaması için Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap sizin için her şeyi düşünerek hareket eden bir bankacılık ürünü.

Esnek Hesapla Neler Yaparım?

En yakın Yapı Kredi Bankası Şubesinden açacağınız mevduat hesabınıza tanıtacağınız  Esnek Hesap ile hızlı para çekme olanağına sahipsiniz. Hesapta paranız olmasa dahi belirlenen limit dahilinde para çekebiliyorsunuz. Fatura ödemeleriniz sizin yerinize hatırlanarak ödenirken aynı zamanda alacağınız World Kart ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Esnek Hesap Sahibi Nasıl Olunur?

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap sahibi olmak isteyen gerçek kişiler Nüfus cüzdanı, Bordro (Gelir Belgesi), adres beyanı için adına kayıtlı herhangi bir faturayı alarak ile bir banka şubesinden,  Yapı Kredi ATM’sinden yada Telefon Bankacılığı aracılığıyla başvurabiliyorsunuz. Aslında bankalar adres problemini kişinin TC numarası ile birlikte Kimlik Paylaşım Sisteminden alabiliyorlar ancak burada kişilerin adresleri farklı olabiliyor ve ayrıca banka fazladan masraf ödemekten kaçınıyor.

Tüketici yasası gereği bankalar kişilerin hesaplarındaki hareketleri, kredili mevduat hesaplarındaki ayrıntıları kişilere basılı olarak bildirmek zorundadır. Kişi istediği takdirde bu bildiriyi mail yolu ile alabiliyor. Böylelikle e-hesap özeti adı altında masraf ödememiş oluyor. E-hesap kişinin takibi açısından önemli bir husus.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir