Worldcard aytemiz kampanyasi
worldcard aytemiz kampanyasi

Yapı Kredi Bankasının Worldcard kredi kartını kullanan araç sahiplerini ilgilendiren haber Aytemiz ile yapılan protokolün arkasından yapılan duyuru ile geldi. Yapı Kredi ve Aytemiz yeni kampanyaları ile araç sahiplerine puan kazandırmaya devam ediyor.

Günün her saatinde aracınızdan aşağı inmeyen bir tüketiciyseniz burada worldcard kullanarak daha uygun fiyatlı bir yakıt giderlerine sahip olma şansınız her zaman vardır. Zaman zaman yapılan yeni kampanyalar ile yakıta gelen zamları bir nebze de olsun indirmiş oluyorsunuz.

Sahip olduğunuz Worldcard ile bir seferde ve farklı günlerde 4 kez yapacağınız 100 TL ve üzerindeki mazot, benzin yada LPG alışverişleriniz karşılığı 25 TL Aytemiz Puan kazandıracak kampanya duyuruldu. Yapı kredinin bankacılık ürünü olan Yapı Kredi Cüzdan uygulaması kullanıyorsanız burada daha şanslısınız ki bunun için 40 TL Aytemiz Puan kazanmanız mümkün.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Yapı Kredi Bankasına ait bireysel ve ticari TL kart kullananlar ve Yapı Kredi Business kart sahipleri “AYTEMİZ” yazarak müşteri numaraları ile birlikte 4454 numaraya SMS göndermeleri ile katılım sağlayabiliyorlar. Şehir içinde ve şehirler arası yollarda yüzlerce akaryakıt istasyonuna sahip AYTEMİZ, istasyon sayını her geçen gün yükseltirken aynı zamanda bayilik çalışmalarına devam ediyor.

Kampanya Süresi Ne Kadar?

Aytemiz ile Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen Aytemiz Puan kampanyasının süresi 1 Ocak ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında sürdürülecek. Kazanılan puanlar ise 6 Mart 2018 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Puanlar ise 22 Şubat 2018 tarihinde yükleniyor.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanacağım?

Worldcard ile kazanacağınız Aytemiz Puanlarınız için ayrıca Aytemiz Kart alabiliyorsunuz. Bu kartınızın akivasyon işleminin de gerçekleştirmeniz gerekiyor ki bunun için ONAY yazarak boşlukla birlikte 16 hane kart numaranız, adınız ve soyadınız ile 8869’a SMS gönderilmesi gerekiyor. Burada yapacağınız alışverişleri sonrası kazanacağınız puanlar Aytemiz otomasyonunca okutuluyor ve 10 TL üzerindeki puanlarınızı harcayabiliyorsunuz. Burada hatırlatalım bu puanlardan kullanmak istiyorsanız öncelikle istasyon görevlisine bildirmelisiniz.

Araçtan Ödeyin

Aytemiz petrolden alacağınız akaryakıt ihtiyaçlarınız için bu kampanya dahilinde ve kampanyasız alışverişleriniz için aracınızdan inmeden ödeme yapma imkanınız bulunuyor. Bunun için kredi kartınızı otomasyon sistemi ile eşleştirilmiş olması gerekiyor. Bunun sayesinden kartınızdan otomatik olarak ödemeniz gerçekleştirilmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir