Vakifbank 2 el satilan araclar 1
vakifbank 2 el satilan araclar 1

Hayatımızın her dalına türlü şekillerde giren teknolojiye her daim güven duyarız. Bütün emanetlerimizi, bilgilerimizi hatta nakit ihtiyacımızı bile elimizin altında bulunan teknolojik aletlere teslim ederiz.

Güven duyduğumuz teknolojilere sahip bankalarda bu saydıklarımızın için geçerlidir. Ancak öyle müşkül durumlarda her insanın başına gelebilecek hususlar oluşur, problemler yaşarız ve bu yaşananlar sonrası desteğe ihtiyaç duyarız.

Özellikle finansal işlemlerimiz için gerekli gördüğümüz durumlarda en büyük desteği bankaların müşteri hizmetlerinden almak hem en akıllı yoldur hem en mantıklısıdır. Yaşanılan problem ile derdimizi anlatmak istediğimiz örnek müşteri hizmetlerine sahip Vakıfbank, bu anlamda müşterilerinin yanında olduğunu her adımda gösteriyor.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank müşterilerini mağdur etmemek adına, geliştirdiği farklı birçok yol ile en yakın Vakıfbank Şubesini elinizin altına bir telefon uzaklığına kadar getiriyor. Teknoloji ile dijital devrim geçiren bankacılık işlemlerine verdiği katkılar ile birlikte kendi tecrübeleri ile her türlü desteğe anında cevap veren Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezinin numaraları 444 0 724 ve 0 850 222 0 724 olarak hizmet veriyor. Kişi istediği sürece ister sabit ister GSM’lerden olsun bu numaraları arayarak her türlü işlemine kolay bir şekilde ulaşıyor, taleplerini yerine getirirken aynı zamanda hızlı ve rahat bir bankacılık işlemlerini yürütmüş olabiliyor.

Aranıldığı takdirde müşteri numarası ya da T.C. kimlik numarası ile birlikte Vakıfbank Müşteri Hizmetleri sesli yanıt sistemi sizleri istediğiniz bölüme aktarırken, kredi kartı veya hesap kartı kayıpları ile çalıntılar sonucu yapılabilecek harcamaların önüne geçilmesi adına güvenlik amaçlı olarak hızlı olarak canlı müşteri hizmetlerine bağlantı kurulabiliyor.

Yapılan bütün görüşmeler ise güvenlik ve kaliteli işlem yapılması adına kayıt altına alınarak saklanıyor.

Hafta içi olması, mesai saatlerinin beklenilmesi, şubeye kadar yol alınması ya da sıra beklenilmesi gibi nedenlerden uzak her türlü desteği haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet veren Vakıfbank Müşteri Hizmetleri şikayetlerinize çözüm yolu bulurken aynı zamanda bankacılık ürünleri hakkında ayrıntılı bilgilerde veriyor.

1954 yılından beri faaliyet gösteren Vakıfbank 2014 yılı verilerine göre Türkiye’nin aktif olarak 7. Büyük bankası olarak kayıtlara geçmiş durumda ve milyonlarca müşterisi ile üye iş yerlerine hizmet veriyor. 2005 Yılında halka arz edilen Vakıfbank, yüzde 25,18’lik kısmı ile bu arzı gerçekleştirdi.

Vakıf Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank’a bağlı olarak faaliyet gösteren Vakıf Emekliliğin genel merkezi Beşiktaş İstanbul adresinde bulunuyor. Vakıf emeklilik müşteri hizmetleri numarası ise 444 92 37 olarak hafta içi mesai saatleri içerisinde canlı olarak bağlanılan müşteri hizmetleri personeli ile yürütülüyor. Genel Müdürlüğün faks numarası 0 212 310 39 85 iken maili ise info@vakifemeklilik.com.tr olarak internet üzerinden ulaşılabiliyor.

Vakıf Katılım Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Katılım Bankacılığı olarak henüz yeni bir geçmişe sahip Vakıf Katılım Bankası Şubat 2016 tarihinden itibaren faaliyetlerini yürütür hale geldi. Türkiye’nin Vakıf Kültürünü benimseyerek faizsiz bankacılık ürünlerini sunan Vakıf Katılım kısa sürede müşteri bünyesine sahip oldu. Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Numaraları 444 44 77 ve 0850 202 1 202 olarak hizmet verirken Genel Müdürlüğün faks numarası ise 0 212 337 80 90 olarak faaliyet gösteriyor. Genel Merkezi Şişli İstanbul olan Vakıf Katılım Vakıfbank ortaklığında faaliyet gösterin bir kurum olarak çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir