Tebde kredin cok
tebde kredin cok

Günümüzde insanlar alışverişlerini, eğitimlerini, sağlıklarını ve akla gelen gelmeyen daha birçok şeyi maddiyatla karşılamaktadır. Ancak teknolojinin gelişmesiyle, günümüz ihtiyaçlarının artmasıyla nakit paranın yerlerini kartlar almaktadır. Bu kartları paramız olmadığında bir şeyler satın almak için, ya da nakit vermek istemeyip de taksitlendirmek istediğimiz şeyleri satın almak için kullanmaktayız. Bu amaçlarla birçok banka kurulmuştur. Ancak Türkiye’de kalitesinden ödün vermeden işlerini yürüten birkaç banka bulunmaktadır ki bunlardan birisi de TEB’dir. TEB yani Türkiye Ekonomi Bankası Türkiye’nin önde gelen kaliteli bankalarından biridir. Türkiye Ekonomi Bankasının temel amacı, yenilikçi müşterilerine hizmet etmek, orta ölçekli bankaların içerisinden lider olarak çıkmak, hissedarlarına ise sürdürülebilir imkânlara sahip kar yaratmaktır. TEB’in hem çalışanları hem de müşterileri için Türkiye’nin en pratik ve en yenilikçi bankası olduğu herkes tarafından görülmektedir.

TEB’de şuan yürütülmekte olan birçok kampanya mevcuttur, bu kampanyalardan birisi de Teb’de kredin çok isimli kampanyadır. Kampanya dahilinde günde 10 TL den başlayıp, 10 bin TL ye kadar varan ihtiyaç kredisi hizmetleri verilmektedir.

Kampanya detaylarında yer alan bilgiler;

  • Farklı vadelerde ve farklı tutarlarda faiz oranı değişmektedir.
  • Maksimum 48 aydır.
  • 3 aya kadar erteleme yapılma imkânı mümkündür. ( Sadece TEB şubelerinde 3 ay erteleme imkânı bulunmaktadır. )

Bu kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Öncelikle kendinize en yakın TEB şubesine gidip, başvurunuzu buraya yapmanız gerekmektedir. Aynı şekilde bu başvurularınızı  0 850 200 0 666 TEB çağrı merkezinden ya da TEB internet şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Teb’de ihtiyaç kredileri

  • Cebteteb ihtiyaç kredisi
  • İhtiyaç kredisi
  • Arsa kredisi
  • Ptt’den ve TEB jet kredi
  • Teb pratik ihtiyaç kredisi
  • Bireysel finansın kredisi
  • Mağaza içi kredi

Gibi birbirinden bağımsız birçok farklı alana hizmet eden kredileri sunmaktadır, bu hizmetleriyle Teb’de kredin çok kampanyası ile de birçok insanın yararına hizmet vermektedir. İnsanlara nakit para sorunu yaşamasın, parası yokken de alışveriş, harcama yapabilsin diye sunulan bu hizmetleri yararlanabileceğimiz şekillerde kullanmamız gerekmektedir. Gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda, ödeyebileceğimiz miktarda ve ödeyebileceğimiz taksitlendirmelerle alıp, ödemelerimizin tarihini aksatmamamız gerekmektedir. Eğer bu ölçüde düzgün bir şekilde kullanılırsa, çoğu insanın çekindiği, korktuğu krediler insan hayatını kolaylaştırır. Kredi çekmeden önce dikkat edilmesi gereken en önemli şey hangi bankadan çekeceğinizdir.  Teb gibi güvenli ve ismi hep olumlu şeylerde duyulmuş kaliteli bir banka seçmek sizi ve geleceğinizi garanti altına almış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir