Opette 50 tl bonus
opette 50 tl bonus

Ramazan ay’ı sonrası bayram tatili ve yaz mevsiminin gelmesiyle tüketicilere yeni yollar açılmasının ardından Garanti Bankası yollarda zaman harcayacak olan müşterilerine yeni bir kampanyayı tanıttı. Bu kampanya eşliğinde yakıt alacaklara küçük miktarlarda olsa da destek verecek olan Garanti Bonus müşterilerini OPET İstasyonlarına yönlendirdi.

Yaz tatili ile yollara düşecek olan tüketicilerin yapacakları uzun mesafeler ile yakıt masrafları artacak. Bu harcamaların yapılmasında biraz destek olma amaçlı olarak OPET ile anlaşmalı bir kampanyaya imza atan Garanti Bankası şimdiden reklamlara başlamış durumda.

Opet 50 Lira Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Bu kampanyaya katılım için Garanti Bankasının hizmeti olan kredi kartlarına sahip olunması gerekiyor. Sahibi oldukları kredi kartı için BonusFlaş uygulamasına girerek hemen katıl butonunu tıklanması ya da OPET yazılarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekiyor. Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Kart sahibi olanlar bu kampanyaya katılım için ise EVET OPET yazarak kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS gönderecekler. Ancak bu kartlara katılım için ücretlendirme mevcut. Bu ücretlendirme bedeli ise 4,99 Lira. Ayrıca belirtilmekte fayda olduğunu düşündüğüm bir husus bonus kazancı için mutlaka GarantiBonus pos cihazlarından ödeme yapılmalıdır.

50 Lira Bonus Nasıl Kazanılacak?

Kampanyaya katılım tarihleri 1 Temmuz ile 15 Ağustos tarihleri arasında sınırlandırılmış. Bu tarihlerde BONUS üyesi olan Opet istasyonlarından alacağınız akaryakıt ya da otogaz alımları karşılığı bonuslar kazanılıyor. Ayrı günlerde ve tek seferde 100 liralık akaryakıt alımını 4 kez gerçekleştirenler BonusFlaş uygulamasından katılanlar 50 lira kazanacaklar. SMS yoluyla katılanlar ise 40 lira bonus kazanmış oluyor. 50 lira yakıt ile ortalama 250-300 km daha fazla yol yapılmış olacak.

Diğer Bankaların Bonus Kartları Kampanyaya Katılıyor mu?

Bilindiği üzere Bonus kredi kartını kullanan ve müşterilerinin hizmetine sunan diğer bankalarda bulunmaktadır. Bu bankalarda  kampanyaya dahil ediliyor. Ancak  başvuru şekillerinde değişlik bulunmaktadır. Başvuru yapılmadığı sürece kampanyaya katılım sağlanmamış oluyor. Katılım sağlamak isteyen kart kullanıcıları OPET yazarak DenizBonus için 3280, TEB Bonus İçin 4616, ŞekerBonus İçin 7353, Burgan Bonus için 8222 ve İNG Bonus için ise 2205’e SMS göndererek başvuracaklar. Fakat indirim 21-31 Ağustos tarihleri arasındaki alımlar için uygulanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir