Odeabank kazandiriyo 1
odeabank kazandiriyo 1

Bankalar müşteri çekmek için türlü yollara başvururken, bu yollardan birisi de kampanyalar oluyor. Birbirine benzerlik taşıyan bu kampanyalardan farklı birini ise Odeabank müşterilerinin hizmetine sundu.

Odeobank Kazandırıy’O

Odeabank direkt bankacılık ürünlerinden birisi olan Mobil uygulaması üzerinden işlem yapan müşterilerine düzenlediği kampanya ile kazandırmaya başladı. Odeabank Kazandırıy’O ile uygulamaya girdiğiniz süreler üzerinden puan biriktiren bir sistem ile geçirilen saniyeler hesaplanıyor. Her giriş sonrası yapılan işlemler saniye üzerinden biriktirilerek, en çok biriktiren 100 müşteri ödül kazanıyor.

Odeabank Kazandırıy’O Ödülleri Ne?

Biriken saniyeler ile ödül kazananlara her ay farklı ödüller sunuluyor. Bazen tatil, bazen futbol maçları bazen festival gibi programlar dahilinde ödüllendiren Odeabank Temmuz ay’ı sonrası kazananlara çekiliş sonrası iki kişiye 6 bin 150 dolar değerinde iki kişilik İbiza Seyahati kazandırıyor. 3 gece 4 günlük tur dahilinde Madrid ve İbiza arasındaki tatil 5 yıldızlı otellerde gerçekleştiriliyor.

Diğer bir tatil paketi ise Zenzibar.  4 gece 5 gündüz tatil 4 yıldızlı otellerde yapılırken vize, pasaport gibi masraflar talihli tarafından  karşılanması gerekiyor. Bireysel müşterilere yönelik bu kampanya her ay yenileniyor ve talihliler gazete ve internet sitelerinde ilan ediliyor.

Odeabank Mobil uygulamasına giren kişiler aynı zamanda biriktirdikleri saniyeleri yine aynı uygulama üzerinden takip edebiliyorlar. 2015 yılından bu yana yüzlerce kişiyi ödüllendiren Odeabank tatil keyfinin yanında zaman zaman alışveriş özgürlüğünü de sunmak adına hediye çekleri de dağıtıyor. Bu anlamda Mayıs 2017 ay’ında CarrefourSa’dan 200 ve 100 liralık  hediye çekleri dağıtılmıştı.

Odeabank Mobil Uygulaması

Dijital Bankacılığın Odeabank’ı Mobil Uygulaması banka müşterisi olmayanlara da özellikler sunan bir kolaylık olarak kişilerin hizmetinde. Cep telefonlarına indirilen bu uygulama için yürürlükte olan Android, İOS ve Windows tabanlı her akıllı telefonda çalıştırılabiliyor.

Mobil uygulamasına giren müşteriler aynı zamanda Beymen, D & R, Defacto gibi onlarca firma üzerinden kampanya kodu ile fırsat ve indirimlerden yararlanabiliyor.

Odeabank Pass’O

Mobil uygulamaya giren kişilerin bankacılık işlemlerini ve hesabının güvenliğini sağlamak adına gerekli önlemler alınmış durumda.  SMS şifresi yerine tek kullanımlık bir güvenlik uygulaması olarak yürürlükte olan Pass’O mobil uygulaması girişi sonrası yapılan aktivasyon ile kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir