Kredi go
kredi go

Teknolojinin akıllı telefonlara dönüşmesi ile çağımızda gerçekleştireceğimiz bütün işlemlerimize kolaylık sağlayan uygulamalara bir yenisi de QNB Finansbank’ın girişimleri ile eklendi.

Kişisel tüketicilerine kullanım için açılan KrediGo üzerinden bir banka şubesinden yapabileceğiniz kredi başvurunuzu rahatlıkla yapabilme imkanı getiriyor. Başvuru sonucu onaylanacak krediniz ise anında hesabınıza aktarılırken aldığınız kredi hakkındaki bilgileri ise ayrıntılı olarak inceleme fırsatınız bulunuyor.

KrediGo 1 versiyonu ile tüketiciler ile tanışan uygulama ücretsiz olarak telefonlarınıza indirebileceğiniz gibi şu an Android ve İos tabanlı işlemci ile çalışan telefonlara yüklenebiliyor.

Hızlı kredi başvurusu için sabit rakamların bulunduğu ara yüzde kredi al butonuna tıklayarak işlem yapabilirken kredi hesaplaması yapabilir, ödeyeceğiniz taksit miktarı ile toplam ödeme tutarınızı görebiliyorsunuz.

10 bin lira başvuru için, 48 ay vade, 293 lira taksit, 1,24 faiz oranıyla toplamda 14 bin 64 lira geri ödemesi yapıyorsunuz.

Aynı zamanda kredi başvurularınızı incelediğiniz bölüme T.C. numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranızı girerek sorgulama yapabiliyorsunuz.

Kredi Go’dan alacağınız kredilerin geri ödemelerini şubelerden, ATM’lerden ve çağrı merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank‘ın dijital bankacılık kanallarına yenisini eklediği KrediGo göreceği ilgi ile birlikte diğer bankalarında benzer uygulamaları finans dünyamıza yaşanacak rekabet açısından sürmeleri bekleniyor.

KrediGo başvurularını kişinin kredi skoruna göre onaylamaktadır. Kredi skoru sizlerin ödemelerinize göre verilen puanlama sistemidir. Kredi risk merkezindeki olumsuz kayıtlar başvurunuza engel teşkil edebiliyor.

Uygulama içerisinde bulunan kredi doktorum sayfasında ise krediler, kredi başvuruları ve başvuru yolları  hakkında gerekli bilgiler verilerek tüketicinin yönlendirilmesi sağlanmış. Uygulama sade ve kolay bir kullanıma sahip olduğundan her kesime hitap ediyor.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir