Koinbox 1
Koinbox 1

Koinbox Cevaplıyor: Infinity Economics Nedir?

Bitcoin’in hayata geçmesi ve ona alternatif olarak çıkan altcoinlerin artması ile beraber kripto para borsaları da çoğalmakta. Yatırımcılar, bu borsalardan kripto para ticareti yaparak, kazanç sağlayabilirken Infinity Economics de onların en gözde tercihleri arasında bulunuyor. Koinbox olarak bu yazımızda Infinity Economics borsası hakkında bilgilere yer verdik.

Infinity Economics Borsası Nedir?

Infinity Economics, sahip olduğu altyapı ile öne çıkan, günümüzün en modern kripto para borsalarından birisidir. Blockchain teknolojisini geliştirme hedefinde olan bir grup yazılımcı tarafından oluşturulan Infinity Economics, daha adil ve özgür bir ekonomik düzen yaratma hedefiyle 2015 senesinde piyasaya sürüldü.

Infinity Economics Borsasının Artıları Nelerdir?

Infinity Economics’in en önemli artısı olarak, kurulma amaçları arasında da yer alan Bitcoin’in sahip olmadığı özelliklere sahip olması veya olan özelliklerinin gelişmiş halinin bulunması gösterilebilir. Bu durumun en önemli örneği de transfer işlemleri sırasında, alıcılara kriptografi ile oluşturulmuş iletilerin gönderilebiliyor olmasıdır. Ayrıca bu borsa üzerinden yalnızca kripto para değil şirket hissesi, isim hakkı, patent gibi birçok alım satım da yapılabiliyor.

Koinbox

Infinity Economics Cüzdanı Nasıl Açılır?

Infinity Economics’e kaydolduktan sonra cüzdan hesabı da oluşturabiliyorsunuz. Wallet da denen bu cüzdanı oluşturmak için sitenin ana sayfasında yer alan ‘Create Wallet Now’ seçeneğini seçmeniz ve ardından gelen sayfadan ‘New Account’ butonuna basmanız gerekiyor. Daha sonra üç aşamalı olarak gelen sayfaların ilkinde bulunan sözleşme şartınız okumanız ve kabul ederek ikinci aşamaya geçmeniz gerekiyor. Bu adımda da size, 15 karakterli bir şifre, ‘Account ID’ denilen bir hesap numarası ve ‘Public Key’ adında bir alıcı adresi veriliyor. Burayı da geçtikten sonra bize vermiş olduğu şifreyi değiştirme şansı veriyor. Yine 15 karakterden oluşan şifrenizi belirledikten sonra ise ‘Confirm and Login’ seçeneği ile kaydınızı oluşturuyorsunuz.

Infinity Economics Güncel Piyasa Durumu Nedir?

XIN kısaltması ile de bilinen Infinity Economics’in 16 Eylül tarihli fiyatına baktığımızda yüzde 10’un biraz üzerinde bir yükseliş göstererek 0,009618 TL değerine ulaştığını görüyoruz. Bu değer aynı zamanda 0,001301 Amerikan Dolarına denk geliyor.

Infinity Economics’in yine bu tarihteki son 24 saatlik hacminin ise 23.479,58 TL olduğunu görüyoruz. Bu değeri de 3.177,06 USD olarak belirtebiliriz.

Infinity Economics’in piyasadaki güncel durumunu takip etmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Infinity Economics’in En Yüksek ve En Düşük Değeri Nedir?

Infinity Economics, en yüksek değerine 7 Kasım 2017’de 0,094216 USD ile ulaşırken, en düşük değerini ise 0,000698 USD ile 30 Ağustos 2020 tarihinde görmüştür. 2020 senesindeki en yüksek değeri ise 0,007622 USD’dir.

Bitcoin fiyatı ve altcoin fiyatları, güncel kripto para haberleri, uzmanlardan piyasa tahminleri ve yorumlarının yanı sıra daha birçok bilgiye web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.koinbox.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir