Istanbul acil nakit para 1
istanbul acil nakit para 1

Dünyada evrensel olan en önemli şey nedir sorusuna hiç şüphesiz ki ilk cevap para olmaktadır. İnsanoğlunun barınma, yeme, içme, gezme, eğlenme gibi temel ve keyfi birçok ihtiyaçlarına tek çözüm paradır. Ancak günümüzde her insan hem istediği kadar para kazanamamakta hem de para kazanmak uğruna sevmediği birçok şeyi ve işi yapmak zorunda kalmaktadır. Paramızın yetmediği zamanlarda aklımıza ilk gelen seçenek her zaman istediğimiz ürünü taksitlendirerek almaktır. Bunun için birçok bankadan kredi kartları alınabilir. Ancak kredi kartlarının bankalar tarafından verilebilmesi için bazı şartlar gerekmektedir. Bu şartlar sağlayamayan kişilere kredi kartı çıkmamaktadır. Acil olan bir ihtiyacınızda kredi kartı bakiyeniz yeterli değil ya da kredi kartı sahibi olmak için yeterli şartları sağlayamıyorsanız elden taksit yöntemi gibi bazı durumlarla para alabileceğiniz şirketler vardır. İstanbul acil nakit para işlemlerinde şu tarz ayrıntılar göze çarpmaktadır.

Kuyumculuk Sistemi

Düğünlerin ve kadınların her zaman bir numaralı yardımcısı altınlar ve mücevherlerdir. İhtiyaç ve yatırım olabilecek bu sektörde acil nakit işlemleri de gerçekleşebilir. Günden güne değişen ve genelde artış gösteren altın fiyatları kuyumcular tarafından yatırım aracı haline dönüşebilir. Nakit para ihtiyacınızı kuyumculardan temin ederek senet karşılığı borcunuzu altın olarak ödeme seçeneğine sahip oluyorsunuz. Kuyumcular daha sonra alacağı altınlarla faiz işlemini gerçekleştirebiliyor.

Senetler İle Geri Ödeme

Özellikle 18 yaşından küçük olanlar, kredi notu düşük olanlar, fazla geliri olmayanlar, geliri olup kredi şartlarını sağlayamayanlar ya da bazı durumlardan dolayı avukatlık veya icralık olanlara senet karşılığı nakit para temini sağlayan birçok firma vardır. İstanbul gibi sürekli artan nüfus problemi ile hayatın zorlaştığı bir büyük kentte borçlarını ödemek, yeni bir işe atılmak gibi birçok sıkıntılı durumla karşılaşabiliriz. Kredi başvurusu onaylanmayan esnaflar, işçiler ve memurlar acil nakit para ihtiyacını para danışmanlık şirketlerinden sağlayabilir. BDDK ile anlaşmalı bazı para danışmanlık şirketleri de bulunmaktadır. Acil para ihtiyacımız doğduğunda bu şirketlere gidip belirli faizlerle ve vadelerle senet karşılığı borçlarınızı ödeme imkânına sahip olursunuz.

Nerede Bulurum

İstanbul acil nakit para bulma sistemi ülkemizdeki diğer şehirlere nazaran çok daha fazladır. Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Güngören, Sarıyer, Şişli, Kartal, Maltepe, Bayrampaşa, Beykoz, Fatih, Şile, Tuzla, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Ataşehir, Başakşehir, Adalar, Pendik, Üsküdar, Esenler, Silivri gibi İstanbul’un çoğu ilçe ve semtlerinde senet veya kuyumculuk sistemi ile nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

7 Comments

  1. Acil 15 bin lazım hastalıktan dolayi yardimci olabilecek varsa hemen ulaşsin whatsaap tan işten dolayi whatsaap 05358556889

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir