Isbank internet sifresi ogrenme
isbank internet sifresi ogrenme

Eğer bir iş bankası hesabınız varsa İş Bankası internet şubesi ile tüm hesaplarınıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bunula birlikte işlem saatleri içerisinde EFT, havale, yatırım, borsa, fatura ödeme gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. İş Bankası internet şubesi ile bankacılık işlemleriniz için banka şubelerine gitmeden internet olan herhangi bir yerden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede banka şubelerine gidip gelme ve şubelerde sıra bekleme gibi zaman kayıpları yaşamazsınız. Türkiye İş Bankası internet şubesinin bir diğer avantajı ise internet şubesinden e-devlet uygulamasına e-devlet şifreniz olmadan giriş yapabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Şubesinden Ücretsiz Hizmetler

Türkiye İş Bankası internet şubesi ile havale, EFT, fatura ödeme, yatırım işlemleri, hesap açma kapama, döviz alım satım işlemleri gibi standart bankacılık işlemlerinin yanında hesabınızda oluşan gelişmeleri bildirim alanından takip edebilme, borsa işlem platformu ile canlı borsa verilerini izleyebilme gibi özelliklerinden de ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi temanızı istediğiniz gibi değiştirebilme, para gönderip aldığınız kişilerin fotoğraflarını yükleme, Facebook/Twitter ikonlarını tıklayarak iş bankası müşterileri için özel kampanya ve fırsatlardan haberdar olma gibi kişisel işlemler için de uygulamalar mevcuttur.

İnternet Bankacılığına Giriş

İş Bankası internet bankacılığına müşteri numaranız ya da TC kimlik numaranız ile birlikte internet şubesi şifrenizle giriş yapabilirsiniz. İnternet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız İş Bankası internet bankacılığı şifresi öğrenmek için anında şifre uygulaması, bankamatik, telefon şubesi ya da İş Bankası şubelerinden birini tercih edebilirsiniz. Öğrendiğiniz İş Bankası internet bankacılığı şifreniz ile internet şubenize 5 gün içerisinde giriş yaparak kalıcı şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. Eğer 5 gün içerisinde bu işlemi yapmazsanız geçici şifreniz iptal edilir ve tekrar İş Bankası internet bankacılığı şifrenizi öğrenmeniz için yukarıda anlattığımız işlemleri tekrar uygulamanız gerekecektir.

Şifrenizi Unutabilirsiniz.

Mevcut size verilmiş olan internet bankacılığına giriş şifrenizi belli periyotlarda güncellemeniz gerekecektir. Bu güncellemeler sonrası genel olarak bu işlemi seyrek aralıklarda kullanan kişiler giriş şifrelerini karıştırabilmekte ve unutabilmektedir. İnsanların doğal yapısında bulunan bu unutkanlık bankacılık işlemlerinizin sonu değildir. İstediğiniz zaman banka şubesine giderek ya da İş Bankasının telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerinden gerekli desteği alabilir ve finans işlemlerinizi bir bilgisayar uzaklığında gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir