Ing mini kredi
ing mini kredi

Bankaların, müşterilerine sunduğu kolaylıklar arasında, düşük tutarlı kredilerin çok daha kolay onay almış olması ve müşterilerine daha çabuk ulaştırılması yer alıyor. Elbette ki bu konuda da hizmetlerini sürdüren INGBANK, sunduğu mini kredi imkânı ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Kredi hakkında bazı detaylar aşağıda ki gibidir.

5000 TL’ ye kadar nakit ihtiyacını karşılıyor

Kullanım koşulları, diğer kredi tutarlarına göre daha kolay ve uygun olan ingbank mini kredi 5000 TL’ ye kadar olan nakit ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Aylık olarak, %1,84 faiz oranı ile 5000 TL kredi başvurusu yaparak, nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğer ki, bu imkândan direkt olarak yararlanmak istiyorsanız, INGBANK resmî web sayfası üzerinden, ‘’ mini kredi ‘’ kapsamında, hemen başvur butonunu kullanarak, işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kampanyadan kimler faydalanabilir?

Elbette ki, INGBANK müşteri olan ya da olmayan herkes bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Fakat, yine kredi puanında sorunlar yaşayan ya da hakkında yasal takip bulunan bir kişinin bu kredi imkanından faydalanması mümkün olmayabilir. Bu konu müşteri hizmetleri ile görüşülmeli ya da kredi başvurusu yaptıktan sonra onay beklenmelidir. Fakat bilmeniz gerekiyor ki, başvuru sonrası kabul edilmez ise, bu durum da kredi puanını düşürmektedir. Bundan dolayı, kabul edileceğini bilmediğiniz kredi tutarlarına başvuru yapmanız önerilmez.

  • Bu kampanya da üst limit 5000 TL ‘dir.
  • En fazla 48 ay vade yapılmaktadır
  • Faiz oranı %1,84 olarak belirlenmiştir
  • Kredi tahsis ücreti tahsis edilmektedir (ana paranın %0,5 tutarı kadar)

Hesapla ve hemen başvur

Eğer ki, 5000 TL için, vade seçeneklerine uygun faiz tutarı sizler için uygun olup olmadığını merak ediyorsanız, hesaplama robotunu kullanarak, faiz hesabı yapabilirsiniz. Sonrasında ise, uygun olması halinde direkt olarak başvuruda bulunabilir, kredi başvurunuzun onay almış olması halinde de tutarları banka şubelerinden teslim alabilirsiniz. Yine bu konuda başvuru yapan kişilerden bazı belgeler talep edilebilmektedir. Bu da müşteri temsilcileri ile görüşülerek, sonuca ulaştırılabilir.

Başvuru için gerekli bilgiler

INGBANK resmî web sayfası üzerinden ingbank mini kredi başvurusu yapmak için, aşağıda ki bilgiler ilk etapta yeterli olacaktır. Bu bilgiler ise şöyledir.

  • T.C. kimlik numarası
  • Doğum tarihi / gün/ay/yıl
  • Cep telefonu numarası
  • Doğrulama kodu / güvenlik kodu

Yukarıda yer alan bilgiler, başvuru penceresinde eksiksiz olarak girildikten sonra, ‘’ DEVAM ‘’ butonu kullanılarak, işlemler başlatılabilir. Eğer ki, konu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, müşteri temsilcileri ile görüşmeler başlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir