Ing asistan
ing asistan

Bankacılık işlemlerinizi sizin adınıza teknik olarak takip eden, vereceğiniz talimatları uygulayarak size yardımcı olan, gerek finans işlemleriniz gerekse finansal olmayan işlerinizi iletişim kanalları aracılığıyla sizlere ileten servise İng Asistan deniyor. Sahip olunacak bu işlem ile sizin adınıza bir çok husus gerçekleştirilirken sizde yardımcınız varmışcasına rahat hareket etmiş oluyorsunuz.

İng Asistan adından da anlaşılacağı üzere İng Bank’ın müşterilerine sunduğu teknik bir servis olarak gerçek kişilerin hizmetine girdi. Özellikle bankacılık işlemlerinizi yönetebilmeniz için uygulanan bu servis ile yapabilecekleriniz saymakla bitmiyor.

Bu servisi kullanabilmeniz için İng Bank bünyesinde hesabınızın olması ve internet bankacılığını kullanıyor olmanız ilk önemli şart. Çünkü buradan yapılacak tanımlama ile bir çok etkinliği aktif hale getirerek sizin seçtiğiniz iletişim kanalı ile anlık olarak bildirim sahibi oluyorsunuz. Telefonunuza İNG Mobil  İphone, İpad ve Android işlemcili bütün cihazlarda kullanılabiliyor. iPhone, iPad ve Android yüklemeleri için üzerine tıklayabilirsiniz.

Neden İng Asistan         

Kişiler sürekli yapması gereken eft, ödemeler gibi nedenlerinden dolayı düzenli olarak bu işlemleri yapmak zorunda kalmaktadır. Hesabınıza yatan paradan ve çıkan paradan haberdar olmak ta dahil olmak üzere hesap hareketlerinizin anında cep telefonunuza SMS ile gelmesi ayrıcalık olarak gösterilmesi yanlış olmaz.

İng Asistanın Özellikleri

Aktif edeceğiniz kurallara göre İng Bank Asistan sistemi sizlere istediğiniz bilgileri anında haber veriyor. Mesela Borsada takip ettiğiniz bir hisse senedinin istediğiniz fiyata geldiğinde haber vermesini istediğinizde bu sistem size haber verir.

Maaşınız ile hesabınıza para yatması halinde otomatik olarak başka bankadaki kredi hesabınızı otomatik olarak eft yapması ile talebinizi yerine getirir. Sistemde buna akıllı hareketler olarak tanımlanıyor.

Bir diğer özelliği ise sizin ajandanız olarak istediğiniz bilgileri kayıt edebilmesi olarak dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde kişisel not ekleyebiliyorsunuz ve bu not size anlık bildirim ile haber veriliyor.

İng Asistana Hangi Kuralları Tanımlarım?

Talimat vereceğiniz kural tanımlamaları içerisinde en önemli özellik hesabınıza para giriş ve çıkışları olarak dikkatleri çekiyor. Sizin bilginiz dışında para çekimi yapılması önemli bir özellik. Ayrıca sizin adınıza kredi çekildiğinde de bu sistem size bilgi veriyor ki başka birileri tarafından mağdur edilmiyorsunuz. Bununla birlikte otomatik talimat ile vereceğiniz fatura ödemeleri ile ilgili bilgiler anında cep telefonunuzda oluyor.  Bir çok kişinin takibini zor yaptığı kredi kartı işlemleri de bu bilgiler içerisinde ve son ödeme gününü unutma bir şansınız bulunmuyor.

Bu tür özelliklerin dışında sayamayacağımız bir çok kuralı bulunan İng Bank Asistan sayesinde özellikle bankacılık ürünlerini kullanırken elinizi bir hayli kolaylaştıran bu sistem İng Bank müşterilerinin vazgeçilmezleri arasına gireceği şimdiden kendini göstermiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir