Ing gunluk hesap
ing gunluk hesap

Online başvuru kanallarını kullanabildiğimiz teknoloji sayesinde evde, işte hatta deniz kenarında tatilimizi yaparken dahi interneti kullanmanın yanı sıra gelişen bankacılık sistemlerini de sonuna kadar hak ederek kullanıyoruz. En zorlu süreçlerden biri iken en kolay işlemlerin başını çeken bankacılık işlemleri her geçen gün biraz daha genişleyerek ürün yelpazesini büyütme içerisinde.

İnternet bankacılığı bu anlamda bankalar tarafından da en çok kullanılması istenilen yöntemlerin başında geliyor ki, bunun nedeni ise daha az şube, daha az masraf ve hızlı çözüm isteği içerisindeler.

İnternet bankacılığını her yolla kullanan ve müşterilerine sunun bankalardan birisi ise İNG BANK’tır. Bu anlamda müşterilerine internet bankacılığı kullanmayı teşvik ederken, buna sebep kampanyalar ile cazip hale getirmektedir. Banka müşterileri de bu avantajlardan faydalanmak adına bankaya kulak vermiş olacak ki her geçen gün dijital bankacılık kullanıcı sayısında artış devam ediyor.  Bu kampanyalar içerisinde İng Günlük Hesap farklı avantajları ile bir adım önde görünüyor.

İNG Bank Günlük Paket Hesap Avantajları

Bankanın temel bankacılık paketlerinden birisi olan İng Günlük Paket Hesap, paket destek hesabı, İng Bonus Card, vadesiz hesaplar ve otomatik ödeme talimatlarını içerisinde bulundurur. En önemli avantajlarından birisi vadesiz hesabınıza tanıtacağınız otomatik ödeme talimatı ile her ay yapacağınız fatura bedeli ödemelerinin yüzde 2’si oranında bonus kazandırmaktadır. Yani 100 liralık bir fatura için 2 lira bonus kazanmış oluyorsunuz.

Yine bu hesaptan yapacağınız havalelere ve Eft’ler için ücret alınmaması, sürekli para gönderimi yapan müşterilerin tercih ettiği hesaplardan biri.

Açmış olduğunuz vadesiz hesaplara bilindiği üzere hesap işletim ücreti kesilmektedir. İng Günlük Paket Hesap ile bu kesintilerin önüne geçilmiş durumda ve banka müşterisini meşgul eden bir ayrıntı daha ortadan kaldırılmış.

İng Günlük Paket İle Kazanın

İng bank’ın yaptığı bu paket ile bankacılık faaliyetlerinden uzak bir duruş sergilemekte. Genel olarak bankacılık işlemleri için masraf kesilirken İng bank günlük pakette müşteriye yaptıkları işlemleri için para kazandırıyor. İster internetten olsun, ister akıllı telefon uygulamaları ya da ister cep şubelerinden yapacağınız eft ve havaleler için para kazanma imkanınız bulunuyor. Ancak bu işlemleri 09:00 ile 16:00 saatleri arasında yapmanız gerekiyor.

Günlük Paket Başvuru Kanalları

Avantajlı Günlük Paket müşterisi olmak istiyorsanız başvuru yapabilmeniz için alternatif yollar bulunuyor. Bunun için İnternet Bankacılığını, müşteri hizmetleri numarası olan 0850 22 0600 telefon bankacılığını ve şubelerinden gerçekleştirilebilir. SMS ile başvuru yapabilmeniz için ise GUNLUK yazarak boşluk T.C. No ile birlikte 2205’e  göndermeniz yeterli. (Örnek GUNLUK 12345634004)

İng Günlük Paket Nasıl İptal Olur?

Bankanın vermiş olduğu bu pakete gerekli başvuru yapıldıktan sonra müşteri otomatik ödeme talimatı vermez ise ya da fatura bedellerinin altı ay boyunca ödenmemesi durumunda iptal olmaktadır. Ya da müşteri kendi isteği ile iptal edebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir