Ing 5 dakikada onayli kredi
ing 5 dakikada onayli kredi

Zamanla dünyamız modernleşirken insanlarında yaşam kalitelerini artırmalarına bağlı olarak kişisel harcamalarda kendini artırmaktadır. Kaliteli yaşam ve ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için ise  paraya ihtiyacımız vardır.

Yüzyılımızda insanlar arasında bütçelerine göre istenilmese de ayrım söz konusudur. Bir tarafta zenginler bulunurken diğer tarafta geçim sıkıntısı içerisinde bulunanlar da vardır ve hayatta bazı gereksinimlere ihtiyaç duyarak paraları olmasa dahi ayak uydurmaya çalışırlar. Özel günlerde ve özellikle bayram günlerinde muhtemel nakit sıkıntıları had safhaya ulaşır ve geleneklerimizi korumak adına bayram alışverişi, bayram tatlısı derken masraflar alır başını gider.

Nakit ihtiyacı duyulduğu ve duyulması beklenildiği zamanlarda kapısını aşındırdığımız para kasalarımız ise bankalardır. Bankalar ihtiyaç duyulduğu dönemde bizlere kredi sağlayarak ihtiyaçlarımızı giderirken, kredi üzerine faizler ile kendileri de paralar kazanmaktadır. İnsanoğlu beğense de, beğenmese de bu böyle olmuştur, böyle olacaktır.

İng’den  5 Dakikada Onaylı Kredi

 Nakit ihtiyaçlarımızı sağlayan bankalardan birisi de İng banktır. Hollanda merkezli olarak çok uluslu bir bankanın sahip olabileceği maddi gücün verdiği güven ile ülkemizde önemli bir müşteri potansiyeline sahip olan İng bank yaptığı kampanya ile kişinin kredi notuna bağlı olarak kredi faizi ile krediler tahsis etmektedir. İng bank başvuru yapılması halinde 5 dakikada vereceği onay ile nakit ihtiyacınıza anında çözüm üreten bir banka vizyonu ile karşımıza çıkıyor.  Krediye başvuran kişinin Findeks Risk Raporuna göre yüzde 1,09 ile yüzde 1,59 faiz oranları arasında kredi tahsisi yapar. Bu şu demektir ki, kişi banka ile arasındaki sözleşmelerden doğan alışverişlerine sadık ise, borçlarını zamanında ödüyor ise diğer kişileri oranla daha düşük faiz oranları ile daha az ödeyerek borç alabilecek anlamına gelmektedir.

Findeks Risk Raporumu Nasıl Öğrenirim?

Bankanın internet şubesi sayfasında bulunan başvurular menüsü ile Findeks Risk Raporu sekmesinden raporunuzu öğrenebiliyorsunuz. Ayrıcı İng Bank Cep Şube kullanıcısıysanız yine rapor menüsü ile işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.

Bununlabirlikte Findeks raporunu öğrenmeden de krediye başvuru yapmanız mümkün. İng Bank’ın internet sitesindeki başvuru sayfasına giriş yapılarak üç adımda kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Buraya TC numaranız, doğum tarihiniz ve GSM numaranızı girerek başvurunuza başlayabilirsiniz.

 İNG  5 Dakikada Onaylı Kredi Şartları

Faiz oranı % 1.09 ile % 1,59 arasında değişkenlik gösterirken, kredi vadesi 3 – 48 ay arasında tahsis edilmektedir. 10 bin lira kredi kullanacak kişi 48 ay vadede faiz oranı % 1.09 olarak hesaplanndığı takdirde yıllık maliyeti % 17,19 ile toplamda 13.528,72 lira ödeme yapacaktır. Bu rakamların  içerisinde kişinin hayat sigortası, kredi tahsis ücreti de dahil olarak bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir