Fibabanka yildiz kredi
fibabanka yildiz kredi

Günümüzde insan hayatını devam ettirebilecek en önemli şey para haline gelmiştir. Maddiyat o kadar önemlidir ki sağlık, eğitim gibi yaşama hakkımızı etkileyen en temel şeyleri dahi parayla yürütme durumuna gelmiş bulunmaktayız. Ancak günümüz koşulları, ihtiyaçlar bizleri öyle bir hale getirdi ki almış olduğumuz paraları nakit olarak kullandığımızda ayın sonunu getiremez olduk. İşte tam da bu noktada karşımıza çıkan bazı fırsatlar bulunmaktadır. Çeşitli bankaların çeşitli avantajlı teklifleri bizleri rahatlatmakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bu anlamda insanlara yardımcı olan bankalardan birisi de Fibabanka’dır. Bu banka 27/12/2010 tarihinde Fiba Grup bünyesine katılmıştır. Fibabanka; Ankara, Adana, Antalya, Denizli, Bursa, Eskişehir, Diyarbakır, Gaziantep, Düzce, İstanbul, İçel, Kocaeli, İzmir, Manisa, Muğla, Tekirdağ, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri gibi şehirlerde toplam 79 şubesiyle müşterilerine hizmet etmektedir. Bireysel, KOBİ, tarım ve özel bankacılık, kurumsal ya da ticari gibi birbirinden farklı amaçlara hizmet eden birçok alanda hizmet vermektedir.

Fibabanka dahilinde bulunan ihtiyaç kredileri

  • Standart ihtiyaç kredisi
  • Cepten kredi
  • Ptt ihtiyaç kredisi
  • Anında kredi
  • Yıldız kredi

Bahsetmiş olduğumuz bu bankalardan biride Fibabanka yıldız kredidir. Bu banka, borcuna sağdık kalan müşterilere özel ve avantajlı faiz oranlarıyla birlikte ihtiyaç kredi fırsatı sunmaktadır. Bulunmuş olduğunuz yerdeki en yakın Fibabanka şubesine gidin, Yıldız Kredi kampanyalarından ve fırsatlarından haberiniz olsun, istediğiniz bilgilendirmeleri kolayca edinin. Üstelik bu kredi kampanyası sadece ve sadece % 1,29 dan başlayan faiz oranları ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Alınacak ücretler toplamı nelerden oluşmaktadır?

  • Kredi tahsis ücreti
  • Vergilendirmeler
  • Sigorta masrafları

Tüm bunların yanı sıra Fibabanka kredileri özgür bir şekilde değerlendirme ya da kampanya şartlarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutmaktadır. Hayat sigortası bedeli hakkında ise 45 yaş erkek kişilere göre ve kredi vadesi boyunca hesaplanmıştır ve aylık ve yıllık faiz oranlarına dahil olmamaktadır. Borcuna sağdık kalan, daha önce herhangi bir olumsuzluk yaşamamış oldukları müşterilerine 3 bin TL den başlayıp, 30 bin TL ye kadar ulaşan ve düşük faiz oranlarıyla başlayan ihtiyaç kredisi fırsatlarını Fibabanka yıldız kredi de bulmanız mümkündür.

Günümüz şartlarında nakit para ihtiyacına çıkmış en büyük alternatif bankaların bize sunmuş oldukları bu gibi çeşitli hizmetlerdir. Bankalardan aldığımız bu ihtiyaç kredilerini, düşük faizden almaya özen göstermeli, aynı zamanda da taksitlerinizi düzgün bir şekilde gününde ödemeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Tüm bunlara dikkat edilirse, kredi sandığınız gibi sıkıntı veren bir durum olmaktan çıkıp, ihtiyaçlarınızı gideren bir yardıma dönüşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir