Enpara havale, fast ve eft ücretleri
Enpara havale, FAST ve EFT ücretleri

QNB Finansbank’a bağlı olan ve sadece internet bankacılığı hizmeti veren Enpara, müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Enpara müşterileri havale, FAST ve EFT yöntemlerini kullanarak para transferi yapabilmektedir. Enpara para transfer ücretleri, limitleri ve saatleri hakkında detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Enpara Havale Ücretleri

Sadece internet bankacılığı hizmeti veren ve fiziksel şubesi bulunmayan Enpara’da müşteriler, yine Enpara’ya ait bir hesaba para göndermek istediklerinde havale yöntemini seçmelilerdir. Günlük limit 1.000.000 TL olmakla birlikte işlemler saniyeler içerisinde gerçekleştirilmektedir.

İnceleyebilirsiniz: Enpara IBAN No Sorgulama ve Öğrenme

Enpara havale ücretleri aşağıdaki gibidir:

Masraf AdıÜcret
İnternet bankacılığından havaleÜcretsiz
Mobil uygulamadan havaleÜcretsiz
QNB Finansbank ATM’lerinden havaleÜcretsiz
Enpara havale ücretleri

Enpara EFT Ücretleri

Enpara para transfer ücretleri
Enpara para transfer ücretleri

Enpara müşterileri, başka bankaya ait hesaplara para transferi yapacakları zaman EFT yöntemini seçmelilerdir. EFT ile para gönderimi iş günlerinde 09.00 – 17.30 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Bu saatlerin dışında yapılan para gönderimi için bir diğer mesai saati beklenmelidir. İşlem süresi para miktarına, alıcı bankaya ve yoğunluğa bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 10 dakikadır. İşlem limiti ise günlük 1.000.000 TL’dir.

Enpara EFT ücretleri aşağıdaki gibidir:

Masraf AdıÜcret
İnternet bankacılığından EFTÜcretsiz
Mobil uygulamadan EFTÜcretsiz
QNB Finansbank ATM’lerinden EFTÜcretsiz
Enpara EFT ücretleri

Enpara FAST Ücretleri

Bankacılık sektöründe en büyük yeniliklerden olan FAST, saat sınırlaması olmadan farklı bankalar arasındaki para transferine olanak sağlamaktadır. Enpara FAST ile hafta sonlarında, resmi tatillerde ve mesai saatlerinin dışında da para gönderebilirsiniz. Yaklaşık 20 saniyede gerçekleşen işlem için günlük üst limit 5.000 TL’dir.

Enpara FAST ücretleri aşağıdaki gibidir:

Masraf AdıÜcret
İnternet bankacılığından havaleÜcretsiz
Mobil uygulamadan havaleÜcretsiz
QNB Finansbank ATM’lerinden havaleÜcretsiz
Enpara FAST ücretleri

Diğer Bankaların Transfer Ücretleri

Enpara müşteri hizmetleri numarası kaçtır?

Sadece internet bankacılık hizmeti veren Enpara’nın müşteri hizmetleri numarası 0850 222 3663’tür. Müşteriler ayrıca mobil ve internet şubeleri üzerinden şikayet ve önerilerini bildirebilmektedir.

Enpara müşterileri para transferi için QNB Finansbank şubelerini kullanabilir mi?

Enpara müşterileri tüm işlemlerini mobil ve internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Ancak ihtiyaç duyulması durumunda işlemleri için QNB Finansbank şubelerinden yardım alabilme imkanları da bulunmaktadır. QNB Finansbank şubelerinden yapılan işlemlerin ücretlendirmeleri farklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir