Enpara kredileri
enpara kredileri

2012 yılında adı Finansbank iken kurulan Enpara.com,  Türkiye’de kurulan Dijital Bankacılığın öncüsü olarak müşterilerine hizmet veren şubesiz bankacılık sistemidir. Kurulması ile birlikte yapılan EFT ve havalelerden ücret almayan enpara yarattığı sistem ile birlikte online bankacılık rekabetinin sınırlarını artırdı.

Enpara kredi ürünleri neler?

Bankalar para alan ve satan birer işletmedir. Bu nedenle kişilere sunduğu kredi ve kredi kartı, hesap gibi bütün imkânlar aslında birer banka ürünüdür. Bankalar oluşturdukları ürünleri kullanıcılara satarak ve bu ürünler üzerinden faiz alarak varlıklarını sürdürürler.

Enpara son dönemde şubeleri olmadan kurulmuş bir banka sistemi, ancak şubelerinin olmaması Enpara için bir problem teşkil etmiyor, çünkü sizler için birçok ürünü var. Enpara kredi ürünleri;

  • Konut kredisi
  • İhtiyaç kredisi en az 1.000 lira ile en fazla 30.000 lira çekebileceğiniz krediyi belirli bir vade boyunca eşit taksitlerde ödeyebilirsiniz. Krediyi alabilmeniz için gerekli şartları taşıyarak onay alınması gerekir.
  • Taşıt kredisi olarak ele alınabilir.

Enpara oldukça büyük avantajlar sağlaması nedeniyle de kredi ürünleri fazlasıyla tercih edilen bir banka. Faiz uygunluğu ve şube giderleri gibi birçok gideri aradan kaldırıyor olması, birçok dosya masrafını ortadan kaldırıyor olması Enpara’nın daha uygun krediler vermesine neden oluyor.

Enpara, QNB Finansbank bünyesinde kurulmuş bir dijital banka olarak hizmet vermektedir. Finans ATM’lerinin hepsinden Enpara üzerine yatan kredinizi çekmeniz mümkün. Mobil uygulama ile krediler bölümüne girmeniz ve kendiniz için uygun olan krediyi seçmeniz, karşınıza çıkan soruları doldurmanız yeterli olacaktır. Bu durumları sağlamanız halinde banka aranılan koşulları yerine getiriyorsanız size hızlı bir şekilde krediyi hesabınız aracılığı ile yatıracaktır.

Enpara kredi başvurusunun onaylanmasında banka üzerinde bulunan hesaplarınız ve hesaplarınıza vereceğiniz otomatik ödemeleri le birikimler göz önünde bulundurulduğundan, kredinizin onaylanması açısından birikimlerinizi QNB Finansbank şubeleri üzerinde yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir