Dmgo9omx0aa2tf8
Dmgo9OmX0AA2tf8

İhtiyaç Kredisinde En Uzun Vade Sunan Bankalar

Bireylerin artan ihtiyaçları karşısında, bankalar farklı isimlerle krediler oluştururlar. Eskiden 48 ay olan ihtiyaç kredileri vade oranları ise güncellenmiş ve 60 aydan fazla şekilde revize edilmiştir. Bilindiği üzere vadenin artması ise aynı şekilde maliyetlerin de artmasına neden olmaktadır. Dikkatli inceleme yapacak olan müşteriler, bankalardan en uygun olanına yönelmelidir.

QNB Finansbank Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank, müşterilerine birçok farklı vade imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda kredilerin genelde 60 ay ile 84 aylık vadelerle değiştiğini de unutmamak gerekir. Çiftçilere genel olarak uzun vadeli kredilerden olan tarım ve hayvancılık kredisi verilmiştir. Özellikle birçok farklı araç ve gerecin alınması için, bu krediler kullanılabilir.

Odeabank Eğitim ve Tadilat Kredisi

Odeabank, ev tadilat ve eğitim konularını içeriye alan uzun vadelerle krediler vermektedir. 120 aya kadar uzayan ev tadilat kredileri, aynı zamanda ihtiyaçların giderilmesini sağlamaktadır. Eğitim kredilerinde ise 60 ay vade imkanı oluşturulmuştur.

Akbank Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi

60 aylık vade şartı sunan Akbank, aynı zamanda %1,30 faiz oranıyla da müşterilerine ihtiyaç kredisi şartı oluşturmuştur. Uzun vadelerde ise genel olarak daha fazla ödeme yapılması konusu ortaya çıkar. Üstelik bu kredi için dosya masrafı da alınmamaktadır. Gayrimenkul sahibi olmak, ihtiyaç kredisi almanın en önemli adımıdır.

TEB 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

%1,45 oranındaki faizlerle 60 aylık ihtiyaç kredisi veren TEB, aynı zamanda kredi masraflarını da kredi içeriğinden kaldırmıştır. Bankanın sunduğu ödeme koşullarında ise sadece ipotek üzerine kredi verilmesi durumu vardır. Bu kredi türünden faydalanmak için, müşterilerin üzerine bir taşınmazın kayıtlı olması gerekir. Bireysel ihtiyaç kredilerinde ise üst limit 60 bin TL’dir.

Garanti Bankası Vadeli İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası müşterileri, uzun vadeli ihtiyaç kredilerine ulaşmak için diğer bankalara başvurmazlar. Garanti Bankası, müşterilerine genel olarak 60 ay vade ile ihtiyaç kredisi verme şartı sunmuştur. %1,34 oranındaki faizlerle de 50 bin TL üst limite kadar kredi almak mümkündür. Dosya masrafı ise 1200 TL civarındadır.

Yapı Kredi Bankası Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine 60 aya kadar vade imkanı tanımaktadır.Aylık akdi faiz oranı seçilen vadeye göre değişmekte olup 1,85 %  ile 2,2 % arasındadır.İhtiyaç kredisi faiz oranının müşteri bazında değişkenlik gösterebileceğini unutmamak gerekir.Yapı Kredi Bankası en düşük ihtiyaç kredisi başvuru tutarını 1000 TL olarak belirlemiş olup 75000 TL ye kadar kredi imkanı sunmaktadır.

Ayrıca en uygun ihtiyaç kredileri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir