Enpara
enpara

Vatandaşların en çok şikayetlerinden biri de olan bankacılık işlemlerinde masraf alınmasıdır. Masrafsız bankacılık adına lider durumda olan Finansbank müşterilerine en uygun koşullarda hizmet vermek için enpara ile Türkiye ekonomisindeki yerini hızlı alırken, kabullenilmesi ve yaygınlaşması da hızlı oldu.

Finansbank Enpara Avatajları Neler?

Yapılan resmi düzenlemeler ile bankaların kişilerden kesecekleri masraflar net bir şekilde belli olurken Finansbank enpara ile bu kesintilerden vazgeçmiş gibi görünüyor. Yasallaşan ancak Danıştay tarafından durulma kararı olmasına rağmen bankalarca kesilen Hesap İşletim Ücreti, şubeler arasında yapacağınız havaleler ile başka banka şubelerine yapacağınız eft gibi bütün bankacılık işlemlerini enpara ile ücretsiz yapabiliyorsunuz.

Bir banka şubesinde yapabileceğiniz bütün işlemleri enpara ile yaparken şubesiz bankacılık olarak dijital ortamda karşımıza tüm olanakları ile çıkan enpara, hızlı çözüm anlayışı ve kaliteli hizmet ile hizmet veriyor. Şubeye gitme, sıra bekleme, zaman kaybı gibi endişeleriniz olmadan işlerinizi evinizin  sıcak ortamında yapabiliyor, işinizi hızlı ve ücretsiz yapmanın konforunu yaşıyorsunuz.

Enpara ile açacağınız yatırım hesaplarında döviz ve değerli maden alımı ve satımı yapabilmeniz, açtığınız borsa hesabından hisse senetleri ile para kazancı sağlayabilirsiniz.

Bütün bu avantajları yerinde ve zamanında, internet üzerinden online olarak kullanmak istiyorsanız Finansbank şubelerine giderek hesap açtırmanız, hesabınızı enpara ile aktive etmeniz, müşteri temsilcilerinden alacağınız şifreler ile giriş yapmanız gerekmektedir. Gerektiğinde internet üzerinden hesap açma başvurusunda bulunabilirsiniz. enpara. com adresinden gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri size dönüş sağlayarak gerekli yolu göstereceklerdir. Müşteri kapma yarışında olan finans dünyası son zamanlarda müşterinin ayağına kadar giderek öncü olma çabasındalar. Bu anlamda internet başvurusundan sonra banka yetkilileri sizlere gelerek gerekli prosedürü tamamlarlar ve enpara hizmetinin açılışına sağlarlar.

Açtığım Enpara Hesabını Kapatabilir miyim?

Nasıl bir enpara hesabı açmanız kolayca mümkünse kapatmanızda mümkündür. Sizin için gerekli görmüyorsanız, artık kullanmanıza gerek kalmadıysa elbette açtırırken başvuruda bulunduğunuz müşteri hizmetlerini arayarak hesabınızın kapatılmasını  talep edebilirsiniz.

Sonuç olarak şubesiz bankacılık ile dijitil ortamda online bağlantı ile banka işlemlerinizi  konforlu bir ortamda yapmak için Finansbank Enpara hesabı açtırabilir, size sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

One Comment

  1. Oturduğunuz yerden başvurup hesap açıyorsunuz. Anında hesap açılışı ne kadar güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir