Denizbank rotatitif spot kredi
denizbank rotatitif spot kredi

Krediye ihtiyacı olan bir kişi bankalarla daha önce de çalışmış olmasına rağmen gerek dijital kanallarından gerekse şubelerden başvuru yaptığı sırada karşısına çıkan bir çok kredi çeşidi ile karşı karşıya kalmakta ve gerekli desteği alana kadar kendini sorgulamak zorunda kalmaktadır. Bu kredi çeşitlerinden birisi de spot veya rotatif kredi olarak karşımıza çıkar. Ve diğerlerinde olduğu gibi bunda da fiziksel özellikleri bulunuyor.

Kısa süreli acil durum arz eden nakit ihtiyacı duyan Denizbank’lı Kobi’ler için artık acil nakit sıkıntısı ortadan kalkıyor. Denizbank’ın KOBİ’ler için ticari faaliyet esnasında çeşitli nedenlerden dolayı ihtiyaç duyacakları nakit para sıkıntısını ortadan kaldırarak Denizbanklı KOBİ’lere yeni kredi imkanları sunmaya başladı bu kredileri alma talebinde bulunurken, her bankanın olduğu gibi Denizbank’ında belirli kriterleri ve şartları bulunmaktadır.

Bu şartlar şunlardır;

  • Kredi başvurusunda bulunurken hala devam eden esnaflık
  • Sosyal Güvenlik Kuruluşuna kayıtlı olma
  • Kredi notu yüksekliği
  • Kredi geçmiş sicilinin temiz olması
  • Bulunan kredi borcunun bulunmaması
  • Esnaflar odasına kayıtlı olması
  • Taşınamaz ipotek gösterilmesi
  • Kefil gösterilmesi

Krediye Başvuru Yolları

Rotatif ve spot kredilerinden faydalanabilmek için bu gerekli kriterlere sahip olmanız ve evraklarınızın tam ve eksiksiz bir şekilde dosyanızda bulunması gerekmektedir aksi taktirde rotatif ve spot kredilerden işletmeniz için fayda sağlamanız pek mümkün olmayacaktır. Ayrıca sadece şubeden değil mesaj yoluyla veya cep şubeden evraklarınızı göndererek kredi talebinde bulunma olanağınız da bulunmaktadır bu daha kolay ve daha zahmetsiz bir yöntemdir. Geliştirilen yollar sayesinde her türlü kanaldan anında başvuru yapabilmenizin ardından banka sizin durumlarınıza ve puanınıza göre kendi mevzuatıyla daha önceki kayıtlardan faydalanarak bu talebinize hızlı cevap verebilmekte hatta bankacılık ürünlerini kullanıyorsanız hesabınıza anında geçirme imkanı da verebilmektedir.

Kredi Başvurusuna Yanıt

Krediniz cep şube tarafından incelenir sizin kredi alıp anlayacağınız hakkında diğer bankalardan da bilgi toplayarak sizin hakkınızda bir dosya oluşturarak size yarım saat içinde olumlu veya olumsuz bir cevap verecektir. Eğer kredi başvurunuz olumlu ise direk hesabınıza aktarıla bilir yada şubeden direk alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir