Denizbank kurtaran hesap 1
denizbank kurtaran hesap 1

Maddi olarak çok rahat bir gelirimiz olsa bile zamanla insanlarda çok acil nakit ihtiyacı oluşur. Bu aciliyet belki bir iki gün için sınırlıdır ancak elimizde olmayabilir. Bu gibi durumlar için Denizbank Kurtaran Hesap ekonomik darda olan kişilere anlık çözümler sunan bir bankacılık ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

Şubeleri nezdinde hesabı olan müşterilerinin olagelen acil para ihtiyacını 7/24 karşılamasına, karşıladığı nakidi taksitle ödemesine olanak sağlayan Denizbank’ın kredili mevduat hesabıdır. Müşterinin hesabına bağlı olan kurtaran hesap kişinin limitleri dahilinde  taksitli olarak kullanılabiliyor ve maksimum vade olanağı ise 12 ay ile sınırlandırılmış.

Kurtaran Hesabı Olmayan Nasıl Başvurmalı?

Denizbank, hesabı olmayan müşterilerine de bu imkandan faydalandırmak adına gerekli alt yapı hizmetini sunuyor. Bu hesaba başvuru yapabilmeniz için KURTARAN boşluk T.C. kimlik no ile 3280’e SMS göndererek başvuruda bulunuyorsunuz. Bununla birlikte dilendiğinde banka şubesinden de yapabilirsiniz. Başvuru sonrası bir bankanın şubesine gidilerek Nüfus Cüzdanı, İkametgâhınız veya adınıza kayıtlı resmi bir fatura ile hesap açımı yapabiliyorsunuz.

Neden Kurtaran Hesap?

Günümüzde kullandığımız her türlü teknolojik alet ya da ev ürünlerine faturalar karşılığı ödeme yapmaktayız. Elektrik, su, telefon derken kişilerin ödemesi gerektiği önemli giderleri mevcuttur. Bu giderlere ait faturalar kesilirken kredi kartlarında olduğu gibi kesim tarihi, son ödeme tarihi gibi avantajlı destekler sağlanmamaktadır. Yani kişinin maaş almasına bir gün kala son ödeme tarihli bir fatura kesilebilmektedir. Bu durumlarda  kişilerin  cebinde ay sonu olduğu için para kalmaz ve fatura ödeme sekteye uğrar  hatta ürünümüz kapanarak kullanılamaz hale gelebiliriz. Bu gibi durumlar için hızlı çözümler sunan Denizbank Kurtaran hesap, kısa dönemli ihtiyaçlarımıza çözüm önerisi sunan kaliteli bir hizmet olarak kişilerle buluşuyor.

Kurtaran Hesap Özellikleri

Bu hesap ile en az 200 lira çekilerek 12 vadelerde geri ödemesini yapabiliyorsunuz. Hesabınıza bağlı otomatik ödemelerinizi hesabınızda nakit kalmadığında dahi ödeme imkanı sahip bulunuyor ve istenildiği sürece banka kartınız ile anlaşmalı iş yerlerinden alışveriş yapmanızda mümkün oluyor. Üstelik kişi harcama yapmadığı sürece bu miktar için faiz ödeme yükümlülüğü yok. Bu hesaptan ayrıca nakit çekebildiğiniz gibi bu çekim işlemini haftanın yedi günü yirmi dört saat istediğiniz ATM’den çekebiliyorsunuz.  Fakat ay içinde harcama yapan  kişi asgari ödeme tutarını kredi kartlarında olduğu gibi son ödeme tarihinde ödemesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir