Burgan jet kredi
burgan jet kredi

Hiç bir şubesinde hesabınız olmasa dahi, internet kanallarından yapacağınız başvuru sonrası, bankanın onayı ile birlikte şubeye gitmeden, anında kullanabileceğiniz kredi Burgan Bank Jet Kredi olarak kendini gösteriyor.

Jet Kredi Nedir?

En önemli özelliği banka şubesine gitmenize gerek olmayan bu bankacılık ürünü müşterisi olsun ya da olmasın herkese sunulan bir hizmet olarak Burgan Bank tarafından verilmektedir. En avantajlı faiz oranları olarak verilen  kredi sonrası istenilmesi halinde müşterisi olduktan sonra internet bankacılığı hizmetinden de yararlanabiliyor.

Burgan Jet Kredi miktarı 20 bin lira ve 48 ay vade ile sınırlı olarak sunuluyor ve kişinin internet üzerinden başvurması ile banka görevlileri belirttiğiniz adreste sizi ziyaret ederek gerekli prosedürleri tamamlıyorlar. Bu işlemin sürmesi yaklaşık 24 saat sürüyor. Gerekli onayların ardından talep edilen kredi miktarı hesabınıza aktarılıyor ve bu işlem için masraf, komisyon ödemiyor ve hayat sigortası yaptırmak zorunda kalmıyorsunuz.

Jet Kredi Örnek Hesaplama

10 bin liralık bir kredi başvurusunda bulunmanız ile birlikte onayın verilmesinin ardından gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi yaklaşık bir gün gibi bir süre alıyor. Bütün işlemlerin tamamlanması ile hesabınıza virman edilen kredi için aylık ödeyeceğiniz tutar 308,24 lira ve vadesi ise 48 ay olarak kayıtlara geçiyor. Faiz oranı  yüzde 1,44 olarak hesaplanırken toplamda 14 bin 795 lira ödüyorsunuz ve masraf ile herhangi bir ücret ödemeden 4 bin 795 lira faiz ödemiş oluyorsunuz.

Jet Kredi ile birlikte farklı ihtiyaç kredisi kampanyaları bulunan Burgan Bank istenildiği takdirde 3 ay erteleme imkanlarını da müşterilerine sunuyor. Tüketici kredisi faiz oranları yüzde 1,32 den başlarken bireysel bankacılık işlemlerindeki deneyimini Türkiye’de de gösteriyor.  Faaliyete geçmesi kısa bir zaman olmasına rağmen önemli bir müşteri ağına sahip banka, özellikle adres ziyaretleri ile müşteri potansiyelini artırırken kendisini önemli hissettiren bir müşteri anlayışına sahip oldu.

Burgan Bank Özel Dijital İhtiyaç Kredisi

Banka şubelerinde hesabı bulunan Burgan Bank müşterileri diledikleri takdirde kullandıkları internet bankacılığı üzerinden yapılan başvurular ile dijital ortamda onaylanmasının ardından kredi kullanmaya olanak sağlıyor. Gerekli onay ile hesabınıza anında geçen kredi ile ihtiyaçlarınızı gideriyorsunuz.

Burgan Bank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi

Zamanla kişilerin kredi ve kredi kartlarına ait borçlar artar ve kişi takip edemez duruma gelebilir. Bu durumlarda oluşan bir kaç taksitli kredilerinizi tek bir çatı altına alarak kişinin geliri ve giderlerine uygun bir kredi imkanı vermektedir. Böylelikle kişi bütün borçlarını kapatır ve tek bir taksit ile uygun koşullarda kolayca öder. Burgan Bank Borç Transfer İhtiyaç Kredisi faiz oranı ise yüzde 1,81 ile müşterilerine sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir