Akbank wings black kart
akbank wings black kart

Her banka müşterilerine ayrıcalık sunmak, sundukları ayrıcalıklar için dier bankalardan ayrılarak daha avantajlı seçenekler verebilecek bankacılık ürünlerini geliştirme çabasındadır.

Bu çabaların bir tanesi de bankaların lokomotifi haline gelen kredi kartlarıdır ki, gelirlerinin önemli miktarlarını bu kartlar sayesinde kazanırlar. Axess ile tanıştırmasından sonra ayrıcalık kart hizmeti olan Akbank Wings Black Kredi Kartı sahibi olan herkes kendine göre farklı özelliklere sahip oluyor.

 Akbank Wings Black Kredi Kartı Özellikleri

Mil puan kazandıran bu kart, yapmış ve yapacağınız alışverişler neticesinde puanlar vermektedir. Bu puanlar ile yurt içi ve yurt dışı alışverişleriniz de yapacağınız 1,5 harcama karşılığı 1 mil puan kazandırmaktadır. Yani 150 TL harcama için yurt içinde 100, yurt dışında ise 125 mil puan kazanırsınız.

Axess üyesi iş yerlerinden yapacağınız alışverişler için chip para ve mil puan kazanıyor olduğunuzu ayrıca hatırlatalım.

Kazandığınız mil puanlar ile istediğiniz havayolu şirketini kullanarak uçak bileti alabiliyor, biriken puanlar sayesinde kontenjan sınırını takılmadan bilet alıp yolculuk yapabiliyorsunuz.

Uçak bileti dışında Wings Style üyesi olan iş yerlerinden harcama yapmanız da mümkün.

Avans Mil Kullanın

Bu kartın güzel bir tarafı da yeteri kadar mil puanınız olmasa dahi avans mil seçeneği ile bilet alabilmenizin mümkün hale getirilmiş olması.

Gezkanatlan.com ile anlaşmalı olan kart sayesinde ister Akbank internet bankacılığından isterseniz site üzerinden uçak bileti de alabiliyorsunuz.

Wingis Black Kart Faizleri

Aidat ücreti yıllık 167 TL olan kartın ek krat maliyeti ise 79 TL olarak belirlenmiş. Faiz oranları ise % 1,39 ile % 1,84 arasında değişiklik gösteriyor. Nakit avans, Alışveriş faizi, limit aşımı, taksit iste faiz oranı % 1.84.

Akbank Wingscart.com.tr adresinden müşterileri için önemli hususları ayrıntılarına yer vermiş. Uçak bileti alımında olan vergiden muaf tutulmasına rağmen yurt dışında servis ücreti, vergileri ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Akbank Wings Black Kart sahibi tüketiciler wings Launge hizmetini Atatürk ile Sabiha Gökçen Havaalanında alabiliyorken vale parking hizmetinden de % 55 indirimli faydalanıyorlar.

Akbank wings müşterileri oturdukları yerden 444 25 25 numaralı Akbank Müşteri Hizmetlerini arayarak uçak biletini ayrıcalıklı olarak alabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir