Adrese teslim kredi
adrese teslim kredi

Modern Dünya ve gelişen teknolojiler sayesinde günlerce uğraşıp, banka şubelerinin kapılarını aşındırmamızdan sonra artık oturduğumuz yerden kredi alabiliyor, kredi sözleşmesini imzalayabilir ve kullanmaya başlayabiliyoruz.

Adrese Teslim Krediler

Yakın zamanda adrese teslim kredi veren bankalar yok denecek kadar azalmıştır. Bu konu hakkına günümüzde bilinen en iyi örnek Bank Pozitif bankasıdır.

Banka tüm şubelerini kapattıktan sonra işlemlerini internet aracılığı ile gerçekleştirme kararı aldı. Sektör içerisinde fark yaratarak kredileri adrese teslim verme yoluna gitti. Bu da kredi kullanıcıları konusunda oldukça ilgi çeken bir kredi politikası olarak bulunuyor.

Yine de bazı insanların eski alışkanlıklarını bırakamadıklarından bu yeni bankacılık işlemlerini kabullenemedikleri görülmektedir. Bu yüzden internet bankacılığını ve uygulamalar ile bankacılık işlemlerini yapmaktan kaçınmaktadırlar.

Kredi Avantajları

Ay içerisinde ortalama atmış bin kadar insan adrese teslim kredi avantajlarından yararlanmaya devam ediyor. Bu politikanın temel nedeni teknolojiyi kullanarak şube yer almadan bankacılık dönemini başlattı. Bank pozitif adrese teslim olarak verilen kredi ile diğer bankaların kredi seçeneklerine çok daha güçlü bir rakip haline geldi.

Diğer bankalar ise bu konuda her ne kadar kısa mesajla kredi almak gibi fırsatlar sunmuş olsa da bu işlem sadece ön başvuru için geçerli olabiliyor. Müşterinin krediyi almak adına illaki banka şubesine gitmesi gerekmiyor.

Adrese Teslim Kredinin Özellikleri Nelerdir?

Adrese teslim olarak verilen bu kredinin faiz oranları gayet uygun yer alıyor. Eğer dilenirse banka kanalları üzerinden vade ve faiz oranı hesaplaması yapılıyor.

Vade seçenekleri ise kırk sekiz aya kadar artabilmektedir. Kredi başvurusu konusunda sizler için gerekli olan belgeler nüfus cüzdanı ve ikametgâh belgesi olarak yer alıyor. Başka herhangi bir belgeye ihtiyaç duyulmuyor. Tüm işlemler çevrimiçi olarak gerçekleşiyor.

Adrese Teslim Kredi Kartı

Bankalar 4077 sayılı Tüketici Kanununda yapılan değişikliklerden sonra ve teknoloji yasalarıyla kredi kartlarını adresimize gönderebilmektedirler. Kredi kartı başvurusunda çağ atlayan bankalar başvuru yollarını her kademede kullandırmakta ve kredi notu elverdiği sürece kişilere hizmet vermektedir. Başvurunuzdan sonra kargo şirketi tarafından kredi kartınız adresinize teslim edilirken, iki nüsha halinde gelen sözleşmenin bir nüshasını kargo şirketi personeli size imzalatarak bankaya iade etmektedir. Size kalan ise bundan sonra kullanıma açarak kredi kartınızı kullanabilmektir.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir