Bank pozitif arac kredisi
bank pozitif arac kredisi

Günümüzde birçok gereksinimimizi para ile karşılamaktayız. Bu gereksinimlerimiz evlendikçe, çocuklar oldukça, bir tatil yapma istediği doğunca, sağlığınız bozulduğunda, herhangi bir eğitim işine girildiğinde daha artmakta ve maddiyata ihtiyacımız daha da artmaktadır. Bu ihtiyaçlarımızı her zaman için karşılayacak nakit paralar elimizde olmayabilir. Bu nedenle insanların bu zor durumlarına çare bulmak için bankalar kurulmuştur. Bu amaçla çalışan birçok banka bulunmaktadır. Ve bu bankaların her birinin birbirinden farklı amaçlara hizmet eden kampanyalar, krediler avantajlı paketler bulunmaktadır. Bu bankalardan bir tanesi de Bank Pozitif’tir. Bu banka da Bank Pozitiften rehinsiz araç kredisi kampanyası düzenlemektedir.

Nasıl kredi alınabilir?

Online olarak internet sitesinden tüm başvuru sürecini kendiniz tamamlayabilirsiniz. Pratik ve kolay anlaşılır işlemleriyle sizi şubelere kadar götürmekten kurtaran bu avantajla da Bank Pozitif farkını hemen belli etmektedir. Başvuru yaptığınız ekranda bankadaki kredini limitini ve kredi başvuru sonucunu anında görmektesiniz. Kredinizin olumlu sonuç vermesi yani onaylanması sonucunda, yapacak olduğunuz kredi işlemlerini yine internet üzerinden online olarak zahmetsizce ve en pratik şekillerde tamamlayabilirsiniz. Sadece bankanın sizi hangi saatte ve hangi adreste ziyaret etmesini istediğinizi sayfada belirtmeniz gerekmektedir. Böylece banka elamanları sizin istediğiniz saatte ve adreste sizi ziyaret edeceklerdir. Kredi evraklarını yanlarında getirerek sizden sadece imza istemektedirler ve istediğiniz başka bankadaki hesabınızı gönderirler.  Adrese teslim olarak almış olduğunuz bu kredi başvurunuzu internetten zahmet harcamadan takip edebilirsiniz. Böylece sıra beklemekle, çağrı merkeziyle uğraşmakla zaman kaybedip yorulmayacaksınız.

İhtiyacınız olan belgeler

  • Nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyet
  • İkametgah adresinizi belli eden bir belge veya fatura
  • Son 3 ay içerisinde yeniden düzenlenmiş ikâmetgah adresiniz ya da son üç ay içerisinde adınıza düzenlenmiş doğalgaz, elektrik ya da su faturası gibi herhangi bir fatura
  • Bank Pozitif eğer gerekli görürse ikinci kimlik ve gelir belgesi talep etme hakkına sahiptir.

Tüm bu olanakları sağlayan Bank Pozitif rehinsiz araç kredisi kampanyasını yapan banka, şuan ülkemizde şu şehirlerde hizmet vermektedir; İzmir, Ankara, İstanbul, Aydın, Antalya, Adana, Bursa, Balıkesir, Denizli, Eskişehir,  Kayseri, Gaziantep, Kocaeli, Konya Mersin, Manisa, Samsun, Sakarya ve Trabzon. Sayılan bu illerde ikamet eden bireylere bahsedilen hizmetler verilmektedir.

Kimi kişiler bankalardan, kredi kartlarından, kredi çekmekten ya da bankaların sunmuş olduğu kampanyalardan yararlanmaya çekinmektedirler. Ancak geliriniz doğrultusunda ödeyebileceğiniz tutarda bir kampanyaya dahil olmaz, size normalde almayacağınız bir taşıtın sahibi olma olanağını sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir