Ziraat bankasi combo lira
ziraat bankasi combo lira

Ziraat Bankası yeni yıla girmemizle birlikte duyurduğu yeni kredi kartı markası olan ComboLira Kredi kartını ekonomi hayatımıza sürdü. Maximum kart olarak bilinen Ziraat Bankası Combolira olarak bundan böyle kendi markasıyla alış veriş dünyamızın ödeme aracı olacak.

Piyasaya sürülmesinin ardından yeni kampanyası ile en çok kazandıran kredi kartı özelliğine sahip olunacak kart ile yapacağınız her 500 lira alışverişe 25 lira combolira verecek. Ziraat Bankasının para puanı olan ComboLira önemli bir kazanç fırsatı sunuyor.

Kampanyaya Katılım

Öncelikle Ziraat Bankası ComboLira kampanyasına katılım yapılması gerekiyor. Kampanyaya katılımı internet bankacılığı, Bankkart Mobil üzerinden veya SMS kanalıyla KAZAN yapı 4757’ye SMS gönderilmesi gerekiyor. Fakat SMS gönderecek telefon numarasının bankada kayıtlı olması gerekli. Kampanyanın süresi 16 Şubat -15 Nisan tarihleri arasında sınırlı tutulmuş. Fakat zamanla yeni kampanyaların yapılacağını bekleniyor. Kampanyaya ek kart sahipleri katılamazken, kampanyaya katılım sağlamış tüketicilerin katılım tarihi itibariyle 30 gün içinde Kredi Kartı Uygulaması üzerinden alış veriş yapması gerekiyor.

Her 500 Liralık alışverişe 25 TL ComboLira verilirken maksimum ComboLira kazancı  100 TL ile sınırlı tutulmuş. Yani 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 100 TL ComboLira kazanabileceksiniz.

Kazanılan ComboLira Ne Zaman Veriliyor?

Kampanyaya katılan ve gerekli harcamayı sağlan her müşteriye kazandı ComboLira paralar anında hesabına yükleniyor. Fakat kampanya dışı harcamalar için bu kazanç mümkün değil. Kazanmış olduğunuz liraları da en geç 22 Mayıs tarihine kadar harcama yapmanız gerekiyor. Bu tarihten sonra verilen liralar geri alınıyor.

Ziraat Bankasının ücretsiz kredi kartları kampanya dışında tutulmuş ve aidatı olan kartlar ile bu kampanyaya katılım sağlanıyor.

Ziraat Bankasının Kendi Markası ComboLira

10 yıla yakın bir zamandır Türkiye İş Bankasının Maksimum kredi kartı ile işbirliği halinde yürüten Ziraat Bankası bir devlet bankası olarak kendi markası, kendi kartı ile müşterilerine hizmet vermeye başlaması ekonomi dünyasında olumlu karşılandı. Kart kullanan müşteri sayısının dikkate alındığında kullanılan 3 karttan birinin Ziraat Bankasının olması bekleniyor.

Ülke genelinde çok geniş bir müşteri potansiyeline sahip Ziraat Bankası gelişmiş ve yaygın hizmet ağı, güçlü bankacılık sektörünü arkasına alarak güvenilir bankacılık hizmetinin yanına Bankkart Combo Kredi Kartı hizmeti sunması müşterilerce de iyi karşılanan hususlardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir