Kredi ve Finans Portalı

Türkiye Finans Bankası EFT İşlem Ücretleri

1991 yılında sermayeli özel finans kurumu olarak ‘’Anadolu Finans’’ adıyla faaliyetlerine başlayan Türkiye Finans; 2005 yılında “Faisal Finans Kurumu” adı altında katılım bankacılığı hizmeti veren ‘’Family Finans’’ ile birleşerek ‘’Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.’’ adıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Farklı bankacılık hizmetleri ile müşterilerine hizmet sunan Türkiye Finans EFT-havale işlemleri konusunda da müşterilerine kolaylıklar sunmaktadır. ​Farklı bankacılık kanalları sayesinde EFT ve havale işlemlerinin yapılmasını sağlayan Türkiye Finans,

 • Banka şubeleri,
 • Telefon bankacılığı,
 • İnternet ve mobil bankacılık,
 • ATM’ler seçenekleri sayesinde müşterilerinin işlemlerini kolaylıkla yapmasını sağlamaktadır.

Türkiye Finans EFT-havale işlemlerinde kullanılan bankacılık kanalına ve gönderilmek istenen tutara göre ücretlendirme yapmakta olup, EFT ve havale işlemlerinde limitte belirlemektedir.

Türkiye Finans EFT - Havale Limitleri - Artırma – Azaltma

Türkiye Finans Bankası EFT İşlem Ücretleri ve Limitleri

Türkiye Finans EFT işlemleri şubelerden, mobil şubeden, müşteri hizmetlerinden ve internet şubesinden hafta içi her gün 09.00 ve 17.15 saatleri arasında yapılabilmektedir. EFT işlemleri sırasında yapılacak ücretlendirme, transfer edilecek tutar ve işlemler için kullanılacak bankacılık kanalına göre farklılık göstermektedir. Tutara göre EFT işlemi için en 5 TL ve en fazla 100 TL olmak üzere EFT ücreti alınırken limitler,

 • 000 TL’ye kadar EFT işlemi için 5 TL işlem ücreti,
 • 000 TL ile 50.000 TL arasında EFT işlemi için 10 TL işlem ücreti,
 • 000 TL üzeri limitli EFT işlemi için 100 TL işlem ücreti olacak şeklinde belirlenmiştir.

Türkiye Finans EFT işlemleri şubeler ya da çağrı merkezi aracılığıyla yapılırsa EFT ücreti alınırken; ATM’ler, internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığıyla yapılan işlemler için ücret kesintisi yapılmamaktadır.

Türkiye Finans EFT limitleri mobil bankacılık için,

 • Bireysel müşteriler için EFT limiti maksimum 50.000 TL,
 • Kurumsal müşteriler için EFT limiti 2.000.000 TL şekilde belirlenmiştir.
Bu Konu Dikkatinizi Çekebilir !  Türkiye Finans Bankasından Sağlık Çalışanlarına Özel Kredi

Türkiye Finans şube, internet bankacılığı ile çağrı merkezinden saat 16.00 ile 17.15 arası yapılacak olan geç EFT işlemleri için herhangi bir limit kısıtlaması bulunmamaktadır. Ayrıca Türkiye Finans EFT limitleri artırma adına işlemler banka tarafından yapılmakta olup, işlemler banka kanalları ile yapılabilmektedir.

Türkiye Finans EFT - Havale Limitleri - Artırma – Azaltma

Türkiye Finans Bankası Havale İşlem Ücretleri ve Limitleri

Türkiye Finans havale işlemleri şubeler, mobil şube, müşteri hizmetleri, internet şubesi ile ATM’lerden hafta içi ve hafta sonu günün her saatinde yapılabilmektedir. Havale işlemleri için alınacak ücret, işlemlerin yapılması adına kullanılacak banka kanalına ve havale tutarına göre belirlenmektedir. Tutara göre Türkiye Finans havale işlem ücreti 2,5 TL ile 50 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

 • 000 TL’ye kadar havale işlemi için 2,5 TL işlem ücreti,
 • 000 TL ile 50.000 TL arasında havale işlemi için 5 TL işlem ücreti,
 • 000 TL üzeri havale işlemi için 50 TL işlem ücreti olacak şeklinde belirlenmiştir.

Türkiye Finans havale işlemleri şubeler ya da çağrı merkezi kullanarak yapılırken yukarıda belirtilen havale ücretleri alınırken; ATM’ler, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapılan havale işlemleri için Türkiye Finans Bankası ücret kesintisi yapmamaktadır.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri numarası 0 850 222 09 00 olup; bankacılık hizmetlerinden kredi ve kredi kartı işlemlerine kadar birçok konuda hizmet alınabilmektedir. Bunların dışında EFT işlemleri limitleri öğrenilebileceği gibi EFT ve havale işlemleri yapılabilmektedir. Tüm bu işlemlerin yanı sıra Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri aranılarak vergi ve sigorta, elektrik, su, telefon gibi fatura ödemeleri yapılabilirken; banka tarafından düzenlenen kampanyalar ve detayları hakkında bilgi alınabilmektedir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.