Teb su urunleri kredisi
teb su urunleri kredisi

Günümüzde geçimini balık avcılığı ya da balık yetiştiriciliği üzerine kurmuş birçok insan vardır. Su ürünleri, gıda zincirimizde çok çok önemli bir rol oynamaktadır. Hem sağlık hem de lezzet açısından gayet doyurucu olan deniz ürünlerinin avlanıp yetiştirilmesi de oldukça zorlu süreçlerle meydana gelmektedir. Bu zorlu süreçte bizlerin beyaz et ihtiyacını karşılayabilmek için bu işi yapan kişilerin birçok ihtiyacı olmaktadır. Günden güne değişen balıkçılık sektörü ihtiyaçları için geliştirilen TEB su ürünleri kredi kampanyası balıkçılık sektöründeki kişilere önemli bir destek sağlamaktadır. Su ürünleri yetiştiriciliği ve avcılığı ihtiyaç ve yatırımları için gerekli olan gereçlerin finansmanını sağlayacak bu kredi ile sizler de rahat bir nefes alabiliyor olacaksınız.

12 Aya Kadar Vade

Üç tarafı denizlerle çevrili cennet vatanımızda balıkçılık sektörü birçok ailenin bir numaralı geçim kaynağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Denizden babam çıksa yerim diyebilecek kadar deniz ürünlerini seven ve 8 bin 300 kilometrelik kıyı şeridiyle birçok ülkeyi geride bırakan ülkemizde balık tüketimi de gün geçtikçe artmaktadır. Bu artış bu sektörde çalışan kişilerin dikkatini çektiği kadar bu sektöre başlamak isteyen veya yatırım yapmak isteyen birçok kişinin de dikkatini çekmiştir. Finansman desteği ihtiyacı olanlara kredi veren TEB, bu kredileri 12 aya kadar vadeleme imkânına sahiptir. Vade sonunda ise anapara ve faiz ödemesine sahipsiniz.

Kredi Başvurusu İçin Gerekenler

Teb su ürünleri kredi kampanyasından yararlanmak için avcı ya da yetiştirici olmak zorundasınız. Balık avcılığı ya da balık yetiştiriciliği yapan kişiler bu krediden faydalanabilirler. Kredi başvurusu için gerekli olan belgeler ise şunlardır:

  • İkametgâh senedi
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Denize elverişlilik belgesi
  • Ruhsat teskeresi
  • Gemi için sicil tasdiknamesi
  • Tonilato belgesi

Bu belgelere sahip olanlar rahatlıkla bu kredi için başvurularını bütün TEB şubelerinden yapabilirler.

İşlerinizi Genişletmek Sizlerin Elinde

Günden güne büyüyen balıkçılık sektöründe tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve yatırım olanaklarınızı büyütmek için krediden faydalanabilirsiniz. Birçok insana ulaşabilmek ve yetişebilmek için sahip olduğunuz işlerinizi büyütebilirsiniz. İşlerinizin büyümesi sayesinde daha büyük kredi imkânlarına ve çok daha fazla insana ulaşıp işinizde büyük bir marka olabilirsiniz. Saygın bir marka oldukça birçok kişiye ekmek kapısı olabilmek sizlerin elinde oluyor. Avlanma ve yetiştirme için gerekli olan tüm araç ve gereçlerin, işletme mekânlarının, gerekli makinelerin ve üretim havuzlarının finansmanını sağlayabilecek olan bu kredi sizlere rahat bir nefes aldıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir