Teb platinum kart basvurusu
teb platinum kart basvurusu

Bankaların en çok tercih edilen hizmetleri arasında kredi kartı hizmetleri bulunmaktadır. Kredi kartları pek çok kişi tarafından hayat kurtarıcı bir icat olarak kullanılmaktadır ve kredi kartı kullananların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Günümüzde kredi kartları oldukça fazla sayıda kişiye yapacakları alışverişlerde nakit taşıma zorunluluğundan kurtarmakla berber nakte sıkışanlarında imdadına koşmaktadır. Belli başlı özelliklere sahip olan ve sınırlı sayıdaki kişilere de platinum kredi kartı seçeneği sunulmaktadır. TEB platinum card başvurusunda bulunabilmek için TEB kartı üyesi olmak gerekmektedir.

TEB Platinum Kart Nedir?

TEB platinum kart sahibi kişiler seçkin bir hizmet anlayışının yanı sıra platinum kart kullanıcılarının tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir. TEB platinum karta sahip olanlar dünyanın her yerinde yapacağı alışverişlerde eksta bonus kazanabilmektedirler. TEB platinum card başvurusunda bulunabilmek içiin en yakın TEB bankasına gidilmesi gerekmektedir.

TEB Platinum Kartın Kişilere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

  • Belli başlı işlemlerde platinum kart sahiplerine ekstra indirimler sağlanmaktadır.
  • Seyahat sırasında uçak, kiralık araç ya da otel rezerasyonlarında, restoranlarda ya da özel etkinliklerde ayrıcalıklı rezervasyon yaptırabilme olanağı sağlamaktadır.
  • Platinum karta sahip kişilerde hemen hemen yapılan her seyahatte sigortalı olunmaktadır.
  • Platinum kart ile satın alınan ürünler, alındıktan sonraki 60 gün içerisinde herhangi bir çalıntı veya hasar görme durumu olması durumlarına karşı sigorta kapsamına girmektedir.
  • Pek çok kredi kartında İDO Yenikapı iskelesinde bulunan özel yolcu salonlarından ücretsiz olarak yararlanabilme imkanı sunmaktadır.
  • Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm restoranlarda yapılan 100 TL ve üzeri harcamaya karşılık olarak ayda 100 TL’ye varak %10’luk bonus kazanabilme imkanı bulunmaktadır.
  • TEB platinum kart ile kazanılan bonuslar TEB seyahat hattı aranılarak uçuş millerine dönüştürülebilmektedir. TEB platinum kartta birikmiş bir puan olmasa bile avans mil kullanılarak istenilen havayolunda alan vergisi de dahil olmak üzere bedava bilet satın alabilmek mümkündür.
  • Ayrıca TEB platinum kart ile biriken TEB seyahat hattı alışveriş bonuslarını 3 katı ile çarparak kullanabilmek mümkündür. Bonusların yetmediği durumda ise seyahat bedelinin kalan kısmını TEB platinum kart ile 6 taksite böldürerek ödeyebilir ya da peşin olarak ödeme imkanı olmaktadır.
  • TEB platinum kart sahipleri Atatürk Havalimanı’nda dış hatlar terminalinde, Esenboğa Havalimanı’nda ise iç hatlar terminalinde ve dış hatlar terminalinde lounge hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminalinde TEB platinum kart sahipleri, yanında getirecekleri bir misafirleri ile CIP lounge salonundan ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Bunun dışında Antalya Havalimanı iç hatlar terminalinde de lounge hizmetlerinden yararlanabilmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir