Isbank vadematik
isbank vadematik

Bankalar tüketicilerin yanında işletmelere de ihtiyacına binaen yeni kampanyalara imzalar atmaktadır. İş Bankası işletme sahiplerini de düşünerek geliştirdiği ticari ürün ve hizmet alımları için müşterisinin talebine bağlı olarak taksitli ya da vadeli ödeme imkânlarına sahip yeni bir ticari kartı hayatımıza sürdü.

Finans desteği tepeden tırnağa her kesimin ihtiyacı olan hemen hemen tek şey diyebiliriz. Tüketiciler gibi işletme sahipleri de zaman zaman oluşan piyasa şartlarına karşı ödeme yapamaz duruma gelebilirler. Genel olarak bu durumlardan çıkabilmenin yolu olarak çek ve senet türü ödemeleri seçen işletmeler İş Bankasının hizmete sunduğu Vadematik sayesinde ödeme yapmanın kolaylıklarına kavuşmuş oluyor. Vadematik’in en önemli özelliği üye iş yeri malı vadeli olarak satsa bile bankadan anında tahsil edebilmenin rahatı ile özgür bir kazanç sağlamış oluyor.

Üyeler İçin Vadematik

İşletme İş Bankasına üye ise mal satımı sonrası ödemesini POS üzerinden yaparken, çek ve senet gibi kıymetli evraklara bağlı kalmadan işlemi gerçekleştirmenin kolaylığını yaşıyor. Bununla birlikte vade takibi yapılmasına gerek kalmamış oluyor. Vadesini beklemeden de peşin olarak tahsilatı gerçekleştirirken maddi olarak ihtiyaç karşılanmış oluyor.

Kredi kartlarının en önemli özelliklerinden birisi olan vadeli satış, peşin fiyatını taksitlendirme seçenekleri sunan Vadematik sayesinde işletmeler cirolarında artış sağlayabilecekler.

Kart Kullanıcıları İçin Vadematik

Ticari ürün ve hizmet alımlarında farklı imkânlara sahip olan kart sahipleri harcamaları karşılığı ödemelerini yurt dışı veya içi her türlü yapabiliyorlar. Bu harcamalar neticesinde yine Maxipuan kazanılıyor ve kazanılan puanlar yine üye iş yerlerinde harcanabiliyor. Alım sırasında kart sahibi istediği gibi bir ödeme seçeneği ile karşı karşıya. Bununla vade, taksit veya erteleme talebi yine seçenekler arasında. Ürünün alınmasını sağlayan tedarikçiye kişi bağımlı kalmadan istediği takdirde üç ay boyunca erteleme uygun faiz oranı ile yapılabiliyor.

Kartını yurt dışı gezilerinde kaybedenlere bir fırsatta talep edilmesi halinde VİSA merkezine yapılacak başvuru ile iki gün içinde kartınız yenilenirken nakit avans çekimi de yapabiliyorsunuz.

Vadematik Kart Nasıl Alınır?

Kredi kartı başvurusu gibi yapabileceğiniz başvurular ile birlikte en yakın İş Bankası şubesinde yapılacak başvuru formu tanzimi ile imzalayacağınız sözleşmeler ile kart sahibi olunabiliyor ve hemen kullanıma açılabiliyor.

Kullanıma açılan İş Bankası Vadematik ile yapılan işlemler, geçmiş faaliyetler ve gelecekte ödemesi gerçekleşecekler için ayrıntılı ekstre ile inceleme olanakları mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir