E turuncu hesap nasil kazandiriyor
e turuncu hesap nasil kazandiriyor

Bankacılık hizmetlerini e-turuncu hesap adı altında toplayan İng Bank yapmış olduğu kampanyalarla bankacılık sektörüne liderlik etmeye devam ediyor.

Özellikle mevduat hesaplarına en uygun faizi vererek hoş geldin faizi sunan banka bu hizmetini yıl boyunca devam ettiriyor ve yatırımını bu hesaba yatıran kişilere aynı faiz oranı ile kazandırmaya devam ediyor. Bu kazancınız ise para birimi farketmeksizin Euro ve Dolar olarak da yapılabiliyor. Böylelikle döviz miktarlarındaki artış ile kazancınızı aynı anda artırmanın başka bir yolunu seçmiş oluyorsunuz.

E-Turuncu Hesap Nasıl Açılır?

Banka nezdinde bulunan e-turuncu hesap faydalarından yararlanmak için ilk öncelik banka şubesinde hesabınız olması. Zaten banka müşterisi iseniz turuncu hesaba geçmek için vakit harcamadan olanaklarından yararlanma yoluna gitmelisiniz.

Turuncu hesap başvurunuzu internet bankacılığından ve banka şubelerinden yapabiliyorsunuz. Bu işlem süresi çok kısa zaman alıyor. Yatırımınızı artırmak hatta katlamak için yatırdığınız miktara göre değişkenlik gösterin faiz oranı, yüksek miktardaki yatırımlarınız içinde artış gösterebiliyor. Başvuru sonrası açılan hesap ile işlemlerinizi ise sadece dijital kanallar olan internet, mobil ve ATM’lerden yapabildiğinizi de ayrıca hatırlatalım.

Turuncu Hesap Kredi Ürünleri

Mevduat getirisinin yanında bankacılık ürünlerini de en uygun diyeceğimiz düşük faizlerle sunan İng Bank tüketici kredisi, taşıt ve konut kredisi alımlarında müşterilerinin kredi notuna önem gösteriyor. Borcuna sadık olan banka müşterilerini ödüllendirircesine % 1,09 oranındaki faizleri ihtiyaç kredisi kullanımına açan bankanın seçilmesinin tercih sebeplerinden birisi diyebiliriz.

Türkiye ekonomisine girmesinin ardından bankacılık sektöründe hızla yükselen banka mevduat hesaplarında önemli artışı sağladı. Buna paralel olarak da müşteri sayısındaki yükseliş bankanın talep edilirliğini artırdı ki bu da müşterilerine sundukları hizmetin ne kadar kaliteli olduğunun göstergesi olarak istatistiklere yansıdı.

Kazanılan Faiz Ne Zaman Yansıyor

Banka bu hesabı seçen müşterilerine faiz oranını gecelik olarak işletirken mevduat hesabında kazanılan faizler ise  günlük olarak kişinin hesabına yansıtıyor. Turuncu hesabın avantajının da burada olduğunu söyleyebiliriz. Hesap işletim ücreti adı altında her hangi bir masrafında kesilmemesi hesabın seçilme nedenleri arasında.

Turuncu Hesaptan Para Çekme

İng Bank vade sorunu yaşatmadan kişinin hesabında bulunan mevduatı istenildiği zaman aralığında çekilmesine izin veriyor. Banka şubesi dışında bankamatikten para çekebilmeniz için ise turuncu hesabınızdaki paranın vadesiz hesabınıza aktarmanız gerekli ki çekebilesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir