Denizbank aninda para hesabi
denizbank aninda para hesabi

Yaşadığımız çay içerisinde hemen hemen her şey maddeleşmiş, her şeye maddi bir değer yüklenmiştir. Hal böyle olunca aldığımız şeylerden, gittiğimiz yere kadar, eğitimimizden sağlığımıza kadar her anlamda paraya ihtiyaç duyar bir hale gelmekteyiz. Bu durum özellikle evlilik, çocuk doğumu ya da ani gelişen bir sağlık sorunu gibi birçok farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Fakat günümüzde ne yazık ki herkes hemen ihtiyacı olan parayı nakit olarak çıkaramamaktadır. Kimi zaman taksitlendirmelere, kimi zaman ise biraz daha vakte ihtiyaç duymaktadır. İşte tüm bu sorunlar ortadan kaldıran ve bu durumdaki insanların hayatlarını kolaylaştırmak için yapılmış bankalar mevcuttur. Ülkemizde birçok sayıda bulunan bankalar farklı amaçlara hizmet eden, herkesin yararlanabileceği çeşitli avantajlı kampanyalar, krediler ile müşterilerin karşına çıkmaktadırlar. Bu anlamda çalışmalarını yürüten Denizbank anında para hesabı kampanyası ile birçok ihtiyaç sahibini rahatlatıcı bir program geliştirmiştir.

Anında para hesabında bilinmesi gerekenler

 Denizbank, öncelikle bankaya 2 adet fatura talimatı veren müşteriler için 12 ay vadeye kadar süresi uzanan ve 0 faiz oranı ile hiçbir masraf olmadan bin liralık Denizbank anında para hesabı kampanyasını başlatmıştır. Bin liralık sıfır faiz oranı ve masrafsız kredi ile taksitli kredi hesabı olan anında para hesabından kullandırılacaktır. Müşteriler bahsedilen bu kampanyalardan yararlanabilmek için bankaya 2 adet yeni fatura ödeme talimatı ile bankaya müracaat etmeleri gerekmektedir.  Söz konusu olan bu kampanyada ilk defa otomatik fatura ödeme talimatı verecek olan müşterilerin 2 adet ve yeni bir talimat vermesi gerekmektedir. Bu kampanyadan her Denizbank müşterisi yalnız ve yalnız bir kez yararlanacaktır. Kredi kapsamında ödenecek tutar şuan 83,33 TL olup kampanya koşullarından herhangi birinin ihlal edilmesi ile ortaya çıkan sorundan banka, müşterilerden bin TL için 80 TL kesilecektir. Bu işlem kredi mevduat hesabından veya kredi kartından alınacaktır.

Kredi çekerken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

Çoğu insan bankalara, bankaların sağlamış olduğu hayat kolaylaştırıcı kampanyalara ve kredilere karşı durmaktadırlar. Bu insanların çoğu eski gelenek ve göreneklere göre büyüyüp genel anlamda nakit para kullanmayı seven insanlardır. Ancak abiden çıkan ihtiyaç durumlarında böyle bir işe girmenin ne derece hayat kolaylaştırıcı olduğunun farkına yeni yeni varmaktadırlar. Eğer çekeceğiniz kredi kendi geliriniz düşünüldüğünde karşılanabilecek bir kredi ise, her ay geri ödemesini sorunsuz ve aksatmadan yapabilecekseniz, bu kredi, avantajlı kampanyalar, taksitlendirme imkânları size korkudan başka her türlü olumlu sonucu yaşatacaktır denilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir