Burganbank uc adimda kredi
burganbank uc adimda kredi

Türkiye’deki faaliyetlerine başlamasının ardından bankacılık hizmet porföyünü geliştiren Burganbank üç adımda kredi kolay krediye sahip olunmasının yolunu açmış durumda.

Burganbank’ın dijital kredisi olarak tanımlayabileceğimiz üç adımda kredinin onay olması oldukça kolay ve hızlı bir işlem olarak dikkatleri çekiyor. Zaman kaybetmeden alınan krediniz için masraf ve hayat sigorta poliçesi ödemiyor olmanız ve en önemli noktalardan birisi banka şubesine gitmenize gerek olmaması.

Burganbank dijital bankacılık kanalları ile kredi başvurusuna bulunabiliyorsunuz. Akıllı telefon uygulamaları ya da bilgisayarınız ile gireceğiniz internet şubesinden yapacağınız başvuru sonrası anında bu hizmeti alıp ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Kredi Vadesi

Banka müşterisi olan ya da olmayan duyurusunun yapılmasının ardından ilgi gören kredi ürününe şimdiden bir çok kişi başvurmuş ve kredisini almış durumda. Üç adımda hesabınıza geçecek olan kredinin faiz oranı % 1,35 ten başlarken vadesi ise 3-48 ay arasında sizin talebinize göre değişiklik gösteriyor.

Tamamıyla masrafsız olarak alacağınız Burganbank Tüketici Kredisi kullanılmasında sizlerin kredi skoru ve gelirinizin önemli bir husus olduğunu da hatırlatalım.

İnternet Üzerinden Anında Kredi

Burganbank Dijital kredi talebi tamamen internet üzerinden online olarak gerçekleşmesi nedeniyle kredi kullanmanız için bütün koşulları taşıyor olmanız gerekiyor. Sistem üzerinden gelirinize oranla kredi miktarına gerekli onay alınabiliyor.

Burganbank Dijital Kredi kullanımında kredinin bütün şartlarını kabul etmeniz ve kredi sözleşmesini onaylamanız ise dijital yollardan ve telefonunuza gelen SMS onay kodu ile sağlanıyor ve istenilen belgeler mail yoluyla kredi sahiplerine otomatik olarak gönderiliyor.

Faiz Oranları

Alacağınız kredinin 12 aylık vadesi % 1,35, 18-24 ay vadesine % 1,39, 36 ve 48 aylık vadesine ise ödeyeceğiniz faiz % 1,45 olarak hesaplanıyor.

Alacağınız 10 bin lira kredi karşılığında ise;

12 ay 923.67 TL
18 ay 647.71 TL
24 ay 509.04 TL
36 ay 376,14 TL
48 ay 309,02 TL

Taksit geri ödemesi sağlıyorsunuz. Henüz Burganbank şubelerinde bir hesabınız bulunmuyorsa bu hizmetten faydalanabilmenizi için kısa zamanda bir hesap açtırmanız ile dijital bankacılık ürününe başvurmanız gerekiyor ki, ihtiyaç duyduğunuz her an istenilen saatte Burganbank üç adımda krediye başvurabilesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir