Kredi ve Finans Portalı

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Aktif olarak iletişim ile iş yürüten firmaların kurumsal olsun ya da olmasın ev sahibi olarak müşteriyi her zaman memnun etme zorunluluğu vardır. Bu memnuniyet çeşitleri iş koluna ve o iş kolunun gerektirdiği hizmetlere göre değişiklikler göstermektedir. Bu memnuniyetin istikrarını sağlamak ise müşteri hizmetleri departmanının görevidir.

Ne Yaptığını Bilen Personel

Halk Bankası müşteri hizmetleri günün global değişimlerine ayak uyduran, müşteri ile arasında köprü kurmak yerine bizzat müşterinin yanında olan, çözüm odaklı çalışma sistemi ile müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan bir çalışma prensibiyle karşımıza çıkmaktadır. Halk Bankası müşteri hizmetleri banka içerisinde bireysel ve kurumsal olmak üzere müşteri ilişkileri sorumluluklarını ve müşteri ilişkileri yöneticilerini bulundurarak banka içinde aktif hizmetleri karşılamaktadır. Bunun haricinde asıl CRM yapılanması ise bir merkez bina içerisinde yüz yüze bankacılıktan ziyade müşteri ile her kanaldan iletişim kurmaktadır.

Günün Her Saati Ulaşım

Bu kanallar e-mail, telefon ve benzeri şekillerde çoğaltılabilir. 7/24 müşterinin her zaman müşteri ilişkilerine ulaşabilmesi esas ilkedir. Halk Bankası müşteri hizmetleri bu çalışma şekli ile bir sorun olduğunda müşterisini kendine güvende hissettirecek ve ona destek olan bir bankacılık anlayışı ile müşterisinin takdirini kazanacaktır. Özel gün kutlama mesajlarından, önerilere, çalıntı ya da kayıp kart bildiriminden şikâyetlere varana kadar pek çok alanda müşteri hizmetleri müşterileri için çalışmaktadır. Halk Bankası müşteri hizmetleri aynı zamanda bir adım daha ileri giderek internet üzerinden sorulan sorulara da uzman çalışan kadrosu ile geri dönüş yapmakta ve müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Telefonla Ulaşım

Halk Bankası müşteri hizmetlerine ulaşmak için müşterileri 0850 222 0400 numaralı telefondan Halk Bank Diyaloğu arayabilir, web sitesinden geri dönüş yapılması için e-mail oluşturabilir ve sosyal medya hesaplarından da aktif olarak Halk Bankasına ulaşabilirler.

Vatandaşla birebir ilgilenen ve muhatap olmak zorunda kalan kurumsal müşteri hizmetleri her kurumda olması gereken ve önemli özellikleri olan çalışanlardan bir araya gelmesi kurumun vizyonunu ve misyonunu değerlendirmektedir. Kurumun halk ile köprüsü vazifesini gören bu departmanda görevli personele zaman zaman Halk Bankası gerekli eğitimi vermeye devam etmektedir. Bu anlamda bu tür çalışanların motivasyon eğitimi almasına da önem veren Halk Bank Müşteri hizmetlerine gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.