Kredi ve Finans Portalı

Halkbank Hızlı Kredi

Bir dönem Bankalarda, kredi almanın aşamalarından geçmek gibi uzun zaman alan prosedürler bulunan kavram bulunuyordu. Zamanla gelişen teknoloji, artan bankacılık hizmetleri, beraberinde getirdiği rekabet günümüzde anında kredi kavramına dönüştü ki, bankaların hepsi bu anlamda hizmet vermeye başlarken kredi ihtiyaçları da birkaç dakika içerisinde hesaplarına geçer bir hal aldı. Anında kredi anlayışındaki bir çözüm pazarlaması Halkbank Hızlı Kredi ile müşterilerin tercihleri arasındaki yerini aldı.

Başvurular

Halkbank Hızlı Kredi başvurusu yapmak için bankaya SMS ile, kullanıcısıysanız internet bankacılığı üzerinden, tercihen Dialog Mobil Bankacılık’tan ya da Halkbank resmi internet sitesinden yapabiliyorsunuz ve onaylanan krediniz anında bireysel hesabınıza, bireysel internet şubesi ya da Dialog Mobil hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Buradaki başvuru ile Halkbank Hızlı Kredinin en büyük avantajı şube ile bir diyaloğa girmeden anında kullanma diyebiliriz ki, bir çoğumuz bu sıkıcı prosedürlerden uzak kalmayı seviyor olabiliyoruz.

Halkbank Hızlı Kredi Şartları

Hızlı kredi alabilmeniz için banka şubeleri nezdinde hesabınızın olması ve bu hesabınıza bağlı olarak internet şubesini, mobil bankacılığı ya da Dialog üyesi olmanız ilk önemli şarttır. SMS başvurunuz için KREDİ, TC No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar yazıp 3452’ye mesaj göndermeniz gerekiyor. İnternet bankacılığını kullanan vatandaşlar bu konu da daha avantajlılar çünkü yeni bir işlem yapmadan anında başvuru ve krediyi kullanma hakkına sahip olabiliyorlar.

Ne Kadar Öderim?

Mesai saati ya da hafta sonu endişesi yaşamadan anında kullanabileceğiniz Halkbank Hızlı Kredi alacağınız 10 bin lira için 48 ay aylık 297,53 TL taksitle verilirken, 25 bin lira için 48 ay % 1,30 faiz oranı ile 743,81 TL geri ödeme ile sahip olunabiliyor. Kredi masrafları ise % 5 Kredi Tahsis Ücreti, BSMV, krediyi kullanan kişinin talebi halinde Hayat Sigortası Poliçesi (yaşa bağlı olarak yaklaşık 31,14 TL) olarak sınırlandırılmış.

Bu Konu Dikkatinizi Çekebilir !  SMS'le Hızlı Kredi Kullanma

Hızlı Kredi Limitleri

Halkbank Hızlı Kredinin tutarları ise asgari bin lira iken en fazla 25 bin lira arasında sınırlı miktarlarda bulunuyor. Alacağınız krediye ilerleyen dönemlerde ara ödeme yapma hakkınız bulunurken tamamını da kapatmanız mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.