Kredi ve Finans Portalı

Halkbank Hızlı Kredi

Bir dönem Bankalarda, kredi almanın aşamalarından geçmek gibi uzun zaman alan prosedürler bulunan kavram bulunuyordu. Zamanla gelişen teknoloji, artan bankacılık hizmetleri, beraberinde getirdiği rekabet günümüzde anında kredi kavramına dönüştü ki, bankaların hepsi bu anlamda hizmet vermeye başlarken kredi ihtiyaçları da birkaç dakika içerisinde hesaplarına geçer bir hal aldı. Anında kredi anlayışındaki bir çözüm pazarlaması Halkbank Hızlı Kredi ile müşterilerin tercihleri arasındaki yerini aldı.

Başvurular

Halkbank Hızlı Kredi başvurusu yapmak için mobil şubeyi kullanabilir yada buraya tıklayarak Halkbankın websitesi üzerinden hemen başvurabilirsiniz.

Halkbank Hızlı Kredi Şartları

  • Halkbank müşterisi olmanıza gerek yoktur . Müşteri olmadan da direk başvuru yapabilirsiniz.
  • Başvuralar genelde aynı gün içinde değerlendirilir ve sonucu telefonunuza SMS olarak gelir.
  • Kredi için hayat sigortası da yaptırabilirsiniz.

Ne Kadar Öderim?

Mesai saati ya da hafta sonu endişesi yaşamadan anında kullanabileceğiniz Halkbank Hızlı Kredi alacağınız 50 bin lira için 36 ay vade ile aylık 1947,81 TL taksitle % 1,60 dan başlayan faiz oranı ile sahip olunabiliyor. Kredi masrafları ise % 5 Kredi Tahsis Ücreti, BSMV, krediyi kullanan kişinin talebi halinde Hayat Sigortası Poliçesi (yaşa bağlı olarak yaklaşık 73,37 TL) olarak sınırlandırılmış.

Hızlı Kredi Limitleri

Halkbank Hızlı Kredinin tutarları ise asgari 1000TL iken en fazla 50000TL arasında sınırlı miktarlarda bulunuyor. Alacağınız krediye ilerleyen dönemlerde ara ödeme yapma hakkınız bulunurken tamamını da kapatmanız mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.