Kredi ve Finans Portalı

Akbank Online Pos Cihazı Başvurusu

Küçük veya büyük olsun bütün işletmeler açılışlarının yapılmasının ardından kredi kartı ve banka kartlarıyla ödeme hizmeti vermek zorundadır. Çünkü günümüzde nakit alış verişten çok kartlarla alışveriş yapılıyor olması bu zorunluluğu kılmıştır. İşletme sahipleri de para kazanmak istiyorlarsa mutlaka kart alışverişine olanak sağlayan pos cihazı başvurusu yapma yoluna giderler.

Ticari faaliyette bulunan işletmelerin müşterilerini memnun ederken her türlü ödemeyi mümkün kılan pos cihazlarının temini zaman alan bir işlem olarak görüldü. Bu anlamda ister banka müşterisi olsun ister olmayın internet üzerinden başvuru yaparak pos cihazı bağlatmanın önü Akbank pos cihazı ile çözüme kavuştu.

Akbank Pos Cihazına Nasıl Başvurulur?

Banka şubesine kadar zahmet etmeden başvuru imkanı sağlayan Akbank, online yapılan başvuru sonrasında başvuruyu incelemeye alıyor ve onaylandığı takdirde öncelikle kişinin hesabı bulunmuyorsa hesap açma yoluna gidiyor. Tabi bu hesap ticari bir hesap olmalı.

Akbank müşterilerinin tahsilatına göre pos cihazı tarifleri uyguluyor ki burada ödeyeceğiniz minimum tutarlar karşılığı komisyonsuz ödemeleri almış alıyorsunuz.

En uygun pos cihazı kampanyası AKBANK EKOPOS olan ticari işletmeler herhangi ciro sınırlaması bulunmadan hizmet alırken bu paket için ciro limiti 2500-3000 arasındadır.

Başvuru sonrası onay alan Pos cihaz bağlantısı yetkili personeller tarafından işletme adresine yerinde yapılıyor. Burada ticari firma yetkilisinin kimlik kartının bulunması gerekli ki gereken işlemler yapılabilsin.

Akbank Pos Cihazı Paketleri

EKOPOS 2500    : Aylık cironuzun 2 bin 500 ve altı olanlar için hazırlanan paketin fiyatı aylık 35 TL.

EKOPOS 5000    : İşletmenin aylık cirosu 2 bin 500 ile 5 bin arasında olanlar için sunulan hizmetin bedeli aylık 65 TL.

İŞLEM BAZLI POS: İşletmeniz kart üzerinden 5 bin ve üzeri aylık cirosu bulunuyorsa burada komisyonlu olarak hizmet alabiliyorsunuz. Komisyon oranı ise % 1,39

Bu Konu Dikkatinizi Çekebilir !  Kredinizi Şimdi Alın 2018'de Ödeyin

Masaüstü ve Mobil Pos

Akbank işletme sahiplerinin çalışma planına göre iki farklı pos cihazını hizmete sunuyor. İsteyen ticari firmalar mobil pos cihazı alarak yerinde ödeme alabilirken müşteri memnuniyeti de her firma için öncelikli hale gelebilir.

Cihazın kuruluşu sırasında taraflar arasında sözleşme imzalanıyor. Bu sözleşme bankaya ulaşana kadar aylık ciro limiti 20 bin lira üzerinden sağlanıyor. Ayrıca bu sözleşme bankaya 60 gün içinde ulaşmazsa iptal edilmiş sayılıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.